Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2015, 18:10

Rise of the Tomb Raider - zaprezentowano edycję kolekcjonerską

Firma Square Enix zaprezentowała edycję kolekcjonerską gry Rise of the Tomb Raider - kolejnego rozdziału przygód Lary Croft, który zadebiutuje na Xboksie 360 i Xboksie One 10 listopada tego roku.

Do premiery nowej odsłony przygód Lary Croft zostało jeszcze dwa i pół miesiąca. - Rise of the Tomb Raider - zaprezentowano edycję kolekcjonerską - wiadomość - 2015-08-27
Do premiery nowej odsłony przygód Lary Croft zostało jeszcze dwa i pół miesiąca.

Firma Square Enix zaprezentowała skład edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider w wersji na konsolę Xbox One, której premiera planowana jest na 10 listopada. Jako że najnowsze dzieło studia Crystal Dynamics jest czasowym tytułem ekskluzywnym na konsole Microsoftu, posiadacze PC i PlayStation 4 na swoje specjalne wydanie będą musieli poczekać do przyszłego roku. Nie słychać także żadnych informacji na temat „kolekcjonerki” na Xboksa 360. Całość robi wrażenie standardowej edycji kolekcjonerskiej - nie ma tutaj żadnych specjalnych fajerwerków. Ci, którzy zdecydują się na jej zakup, muszą się liczyć z wydatkiem 149,99 dolarów (około 560 złotych).

Edycja kolekcjonerska Rise of the Tomb Raider to:

  1. kopia gry na konsolę Xbox One
  2. mierząca 30,5 cm figurka Lary Croft
  3. kolekcjonerskie stalowe opakowanie z wygrawerowanym symbolem artefaktu
  4. replika skórzanego dziennika Lary
  5. replika naszyjnika Lary

Rise of the Tomb Raider będzie bezpośrednią kontynuacją wydanego w 2013 roku Tomb Raidera – gry akcji autorstwa Crystal Dynamics, która zebrała nadspodziewanie dobre oceny. Ponownie wcielimy się w młodą archeolog, Larę Croft, starającą się wyjaśnić wydarzenia, które miały miejsce w pierwszej części. Odwiedzimy więc szereg starożytnych świątyń i grobowców, ale też jaskiń i lasów – nie zabraknie elementów survivalowych. Tegoroczna odsłona nie ma zamiaru na nowo odkrywać koła: możemy się spodziewać bardzo podobnej mechaniki oraz rozwinięcia entuzjastycznie przyjętych pomysłów. Gra początkowo trafi wyłącznie na Xboksa One – premiera jest planowana na 10 listopada. Posiadacze PC i PlayStation 4 poczekają nieco dłużej. Lara Croft na blaszaki zawita na początku przyszłego roku, z kolei na konsole Sony – dopiero pod jego koniec.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Rise of the Tomb Raider
  2. Graliśmy w Rise of the Tomb Raider – u Lary bez rewolucyjnych zmian
  3. Rise of the Tomb Raider – kompendium wiedzy