Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2015, 19:15

autor: Góral

Rise of the Tomb Raider doczekało się trybu wytrzymałości

Dostępna na konsolach Microsoftu gra Rise of the Tomb Raider doczekała się Endurance Mode. Dostęp do niego mają posiadacze przepustki sezonowej (można ją nabyć za 89,99 zł) oraz osoby, które wolą kupić sam dodatek w cenie 34,99 zł. Zabawa w nowym trybie polega na jak najdłuższym przetrwaniu w niegościnnym środowisku.

Od 10 listopada bieżącego roku użytkownicy konsol Xbox One i Xbox 360 cieszą się najnowszą odsłoną przygód Lary Croft - Rise of the Tomb Raider. Zgodnie z wcześniej złożoną obietnicą, dziś ukazał się Endurance Mode (tryb wytrzymałości), do którego dostęp mają posiadacze przepustki sezonowej (89,99 zł) oraz osoby, które skuszą się na wydatek 34,99 zł. Zabawa w dodatku polega na survivalu. Lara w ciągu dnia musi stawiać czoła przyrodzie, a w nocy groźnym zwierzętom oraz ludziom. W trakcie walki o życie trzeba troszczyć się m.in. o pożywienie przywracające zdrowie czy też o zapasy drewna niezbędne do utrzymywania ogniska, przy którym się ogrzewamy. Głównym celem zabawy jest jak najdłuższe przetrwanie w niekorzystnych warunkach. Nasze wyniki zapisywane są w rankingu, dzięki czemu możemy porównać swoje umiejętności z innymi graczami. Na powyższym materiale wideo obejrzycie przykładową rozgrywkę w Endurance Mode.

Rise of the Tomb Raider doczekało się trybu wytrzymałości - ilustracja #1
Rise of the Tomb Raider w skrócie:
  • Przygodowa gra akcji od studia Crystal Dynamics
  • Zadebiutowała na rynku 10 listopada bieżącego roku
  • Produkcja dostępna obecnie na konsolach Xbox One i Xbox 360. W styczniu 2016 roku ukazać ma się wersja na komputery PC, a pod koniec przyszłego roku edycja na PlayStation 4

Oprócz dzisiejszego dodatku, studio Crystal Dynamics ma w planach także rozszerzenia Baba Yaga - The Temple of the Witch, Cold Darkness Awakened (swego rodzaju tryb hordy) oraz mniejsze DLC z kartami, nowymi strojami itd.

Rise of the Tomb Raider obecnie dostępne jest tylko na konsolach Microsoftu. Jeżeli jeszcze nie skusiliście się na zakup, to przed wydaniem pieniędzy możecie przetestować produkcję na Xboksie One. Według ostatnich doniesień, tytuł w styczniu 2016 roku zadebiutuje na komputerach PC. Wersja na PlayStation 4 planowana jest końcówkę przyszłego roku.