Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2019, 14:11

autor: Adrian Werner

Ring of Elysium - data premiery i zawartość drugiego sezonu

Studio Aurora i firma Tencent ogłosiły, że w przyszłym tygodniu ruszy drugi sezon strzelanki battle royale Ring of Elysium. Wprowadzi on m.in. nową mapę, okręty podwodne oraz wystrzeliwane linki z hakami.

Sezon drugi wprowadzi m.in. rowery BMX. - Ring of Elysium - data premiery i zawartość drugiego sezonu - wiadomość - 2019-01-12
Sezon drugi wprowadzi m.in. rowery BMX.
RING OF ELYSIUM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Aurora Studios
  2. Wydawca: Tencent
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Model biznesowy: free-to-play

Firma Tencent poinformowała, że 16 stycznia ruszy drugi sezon gry Ring of Elysium, czyli strzelanki battle royale korzystającej z modelu free-to-play. Na graczy czeka sporo dodatkowej zawartości, w tym nowa mapa, nazwana Europa.

Mapa składa się głównie z kilku wysp, w tym jednej z aktywnym wulkanem. W trakcie meczu nastąpi jego erupcja, a towarzyszące temu gazy i popiół stopniowo będą zajmowały coraz większą część mapy, powodując kurczenie się grywalnego obszaru i zaostrzając rywalizację o to, kto dostanie się do helikoptera ewakuacyjnego.

Poza walką na lądzie poziom zaoferuje również sporo okazji do potyczek morskich. Będziemy mogli także podróżować pod wodą za pomocą miniaturowych okrętów podwodnych. Ponadto dodane zostaną m.in. rowery BMX oraz wystrzeliwane linki z hakiem, ułatwiające poruszanie się po mapie.

Drugi sezon wprowadzi także trzy nowe postacie. Rozbudowana również zostanie lista uzbrojenia, do której dołączą karabiny MG4 oraz PKM.

Przypomnijmy, że Ring of Elysium dostępne jest tylko na PC. Gra zadebiutowała w Azji, a pod koniec zeszłego roku doczekaliśmy się premiery we wczesnym dostępie w Stanach Zjednoczonych, a potem w Europie. Produkcja cieszy się dużą popularnością. Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj, w najgorętszym momencie dnia jednocześnie bawiło się w nią ponad 30 tys. osób.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ring of Elysium

Ring of Elysium