Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2019, 11:32

autor: Aquma

Respawn Entertainment zapowie dziś Apex Legends. Darmowy spin-off Titanfall?

Studio Respawn Entertainment zapowie dziś swoją nową produkcję – Apex Legends. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, tytuł ma być darmowym spin-offem serii Titanfall, oferującym tryb battle royale.

Czym będzie Apex Legends? - Respawn Entertainment zapowie dziś Apex Legends. Darmowy spin-off Titanfall? - wiadomość - 2019-02-04
Czym będzie Apex Legends?

W SKRÓCIE:

  1. Respawn Entertainment zapowie dziś nową grę – Apex Legends;
  2. produkcja najprawdopodobniej będzie darmowym spin-offem serii Titanfall;
  3. stream poświęcony temu tytułowi rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Studio Respawn Entertainment – znane z dwóch FPS-ów z serii Titanfall – zapowie dziś grę Apex Legends. Pierwsze informacje na temat nowej produkcji zostaną przedstawione w trakcie streamu, który rozpocznie się o godzinie 17:00, zaś pełna zapowiedź nastąpi 4 godziny później. Prezes firmy, Vince Zampella, poinformował o tym na nowo powstałym Twitterze tworzonego tytułu.

Wygląda na to, że wszystko jest już odblokowane? Super. Więc, jeśli lubicie Respawn, nasze gry lub nawet mnie, powinniście jutro zwrócić na nas uwagę. Nasz stream zacznie się o 8:00 (w Polsce będzie wówczas 17:00 – red.) i opowiemy Wam wszystko o Apex Legends. Wszystko – czytamy.

Zgodnie z doniesieniami portalu TweakTown, Apex Legends będzie spin-offem wspomnianego cyklu strzelanek, w którym nie znajdziemy charakterystycznych dla niego mechów – tzw. tytanów. Produkcja ma natomiast zaoferować tryb battle royale i zostać wydana w modelu free-to-play. W zeszłym tygodniu wydawca Electronic Arts zorganizował specjalny event, w czasie którego pokazał nowy tytuł grupie wybranych streamerów (w wydarzeniu uczestniczyli m.in. DrLupo, Shroud, Dr Disrespect).

Ostatnim (jak dotychczas) tytułem Respawn Entertainment jest Titanfall 2 – gra została bardzo ciepło przez recenzentów (u nas otrzymała wysoką notę 8,5/10) i cieszy się przychylnością wielu graczy, jednak jej sprzedaż była gorsza od oczekiwań dewelopera, prawdopodobnie w dużej mierze przez nie do końca przemyślaną politykę wydawniczą (tytuł musiał rywalizować nie tylko z CoD: Infinite Warfare, ale także inną głośną produkcją od Electronic Arts – stworzonym przez studio DICE Battlefield 1),

Przypominamy też, że omawiane studio deweloperskie pracuje również nad grą osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order ma się ukazać jeszcze w tym roku.

  1. Respawn Entertainment – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Titanfall 2 - Mój przyjaciel tytan
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Apex Legends

Apex Legends