Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 lutego 2019, 11:09

autor: Czarny Wilk

Avengers: Koniec gry, Toy Story 4 - najciekawsze zwiastuny z Super Bowl

Finałowy mecz o mistrzostwo ligi NFL obrodził zwiastunami takich filmowych i serialowych hitów jak Avengers: Endgame, Captain Marvel, The Twilight Zone, Toy Story 4 oraz Scary Stories to Tell In the Dark.

W nocy z 3 na 4 lutego odbył się Super Bowl LIII, finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL. Najważniejsze dla Amerykanów wydarzenie sportowe w roku dla reszty świata oznacza przede wszystkim debiuty zwiastunów mocno wyczekiwanych filmów i seriali. W tym roku w przerwie między rozgrywkami zobaczyliśmy nowe materiały z takich blockbusterów jak Avengers: Koniec gry (niedawno ogłoszono, że tak brzmi polski tytuł Avengers: Endgame), Kapitan Marvel oraz Toy Story 4.

Mściciele powrócą na ekrany kin za trzy miesiące. - Avengers: Koniec gry, Toy Story 4 - najciekawsze zwiastuny z Super Bowl - wiadomość - 2019-02-04
Mściciele powrócą na ekrany kin za trzy miesiące.

Avengers: Koniec gry

Finałowe starcie niedobitków Avengers z Thanosem odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku (co ciekawe, w polskich kinach dzień wcześniej niż w Ameryce). Zaprezentowany z okazji Super Bowl LIII materiał trwa tylko trzydzieści sekund i zawiera kilka niepokazywanych wcześniej, nastawionych bardziej na budowanie klimatu niż efekciarstwo scen.

Kapitan Marvel

Fani superbohaterów będą mieć okazję na jeszcze jedną wizytę w kinie przed premierą Avengers: Endgame. 8 marca na ekrany wejdzie Kapitan Marvel, pierwszy film Marvela skupiający się na kobiecej bohaterce. Brie Larson wcieli się w Carol Danvers, pilotkę amerykańskich sił lotniczych, która powraca na Ziemię lata po tym jak zyskała potężne supermoce i dołączyła do grupy kosmicznych bohaterów.

Toy Story 4

Zabawki Andy’ego odwiedzają wesołe miasteczko, gdzie Buzz Astral wpakował się w nietypowe tarapaty. Półminutowy klip nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły czwartej odsłony kultowej serii animacji, ale jest za to dość zabawny. Film zadebiutuje 21 czerwca 2019 roku.

Scary Stories to Tell In the Dark

Guillermo del Toro pomógł napisać scenariusz do tej adaptacji serii trzech książek dla dzieci napisanych przez Alvina Schwartza w latach 1981-1991, chętnie firmuje on też swoim nazwiskiem cały projekt. Historia skupi się na grupie młodych ludzi próbujących rozwiązać tajemnicę makabrycznych zbrodni, do jakich doszło w ich rodzinnym mieście. Wyreżyserowany przez Andre Ovredala (Autopsja Jane Doe) obraz zadebiutuje 9 sierpnia 2019 roku.

Strefa mroku – serial

Kultowa antologia w tym roku powróci na ekrany po 15 latach od ostatniego restartu i prawie 60 lat od debiutu pierwszego odcinka. Nad nową wersją pracuje Jordan Peele, reżyser Uciekaj!. Choć zwiastun serialu nie przedstawia żadnych scen z samego serialu, to pozwala zapoznać się z klimatem, w jaki celują twórcy.

Inne zwiastuny pokazane w trakcie Super Bowl LIII

  1. Alita: Battle Angel
  2. Hobbs & Shaw
  3. Us
  4. Wonder Park