Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2019, 13:52

autor: Froozyy

Remnant: From the Ashes doczeka się trybu przygody

Twórcy Remnant: From the Ashes zapowiedzieli, że za mniej więcej tydzień do gry trafi tryb przygody, który pozwoli na łatwiejsze zdobycie przedmiotów oraz poznanie innych bossów. Oprócz tego do produkcji będzie stale dodawana nowa zawartość.

Gra zaliczyła udany debiut, a twórcy już zapowiadają nowości. - Remnant: From the Ashes doczeka się trybu przygody - wiadomość - 2019-08-26
Gra zaliczyła udany debiut, a twórcy już zapowiadają nowości.

Remnant: From the Ashes, czyli nowa gra akcji od autorów Darksiders III, zaliczyła całkiem udany debiut. Tytuł ukazał się 20 sierpnia i od tamtej pory znajduje się na liście bestsellerów w serwisie Steam, zbierając bardzo dobre recenzje. Sama produkcja oferuje dość specyficzne podejście do odkrywania przedstawionego świata (bossów, broni), bowiem za pierwszym razem gracz jest w stanie zobaczyć tylko jego część. Nowe rzeczy są generowane dopiero po stworzeniu kolejnej postaci, co ma sprawić, że w tytuł będzie się chciało zagrać kilka razy.

Jednak już wkrótce ma się to zmienić, bowiem autorzy zapowiedzieli dodanie do gry trybu przygody. Jego podstawowym założeniem będzie to, że po zakończeniu rozgrywki gracz będzie mógł wybrać wystąpienie każdego elementu na mapie, co w łatwiejszy sposób pozwoli na zdobycie nowych przedmiotów oraz zobaczenie innych bossów. Planowana data dodania trybu do gry to 3 września. Autorzy zapowiedzieli też, że niedługo czeka nas jeszcze więcej nowej zawartości.

W serii pytań i odpowiedzi udzielonej na forum Reddit główny projektant, Ben Cureton, oświadczył, że studio ma plany na ciągłe dodawanie zawartości do gry. Tyczy się to nowych biomów, rozszerzenia już tych istniejących oraz wprowadzenia odmiennych broni i mechanik. Wszystko to będzie pojawiać się, dopóki gracze będą zainteresowani produkcją.