Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2020, 13:01

autor: Aquma

Red Dead Redemption 2 – zobacz niesamowity pokój inspirowany grą

Jeden z fanów RDR2 postanowił stworzyć w swoim domu pokój do gier inspirowany hitem Rockstar Games. Przygotowanie pomieszczenia trwało trzy miesiące.

Red Dead Redemption 2 – zobacz niesamowity pokój inspirowany grą - ilustracja #1
Imponujący pokój fana Red Dead Redemption 2.

W SKRÓCIE:

  1. fan RDR2 przygotował gaming room inspirowany grą;
  2. w pomieszczeniu można znaleźć m.in. stylizowane pady, atrapy rewolwerów i sztabek złota, a także liczne plakaty i pudełka związane z grą;
  3. przygotowanie pokoju zajęło 3 miesiące.

Jeden z fanów Red Dead Redemption 2 stworzył niezwykły pokój do gier (tzw. gaming room) inspirowany tym tytułem. Internauta pochwalił się efektami swojej pracy na forum Reddit, gdzie używa nicka BIGoH. Gracz zdradził też, że przygotowanie pokoju zajęło mu okrągłe trzy miesiące – ale chyba przyznacie, że było warto.

A Red dead redemption 2 project I was working on for almost 3 months from r/reddeadredemption

Pomieszczenie wygląda zjawiskowo – mamy tu pełno plakatów, pudełek, szkatułek i przeróżnych gadżetów powiązanych z RDR2. Chodzi m.in. o dwie (zapewne) atrapy rewolwerów, sztabki „złota” czy pady do PlayStation 4 oraz Xboksa One z przyciskami i gałkami stylizowanymi na naboje. W pokoju znalazło się też miejsce dla innych platform do grania, poukładanych elegancko na półce pod ścianą.

Ogólne wrażenie jest piorunujące, choć przyznam, że kolorystyka i mnogość gadżetów na dłuższą metę zapewne działałyby mi na nerwy. A jak Wam się podoba taki gaming room?

  1. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  2. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  3. Red Dead Redemption 2 – poradnik
  4. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna