Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2020, 12:55

autor: Froozyy

Red Dead Redemption 2 - niesamowity detal dotyczący pojedynku zwierząt

Jeden z użytkowników Reddita odkrył kolejny niesamowity detal w grze RDR2. Dotyczy on zachowania zwierząt, a dokładnie walki jeleni, podczas której zwycięski osobnik może zakleszczyć się w porożu przeciwnika. Wszystko wskazuje na to, że twórcy dodali ten element w jednej z ostatnich aktualizacji.

Red Dead Redemption 2 - niesamowity detal dotyczący pojedynku zwierząt - ilustracja #1
Red Dead Redemption 2 cały czas zachwyca.

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało niemal dwa lata temu, ale gra cały czas zachwyca i zaskakuje niesamowitym przywiązaniem do szczegółów. Jeden z użytkowników Reddita odkrył kolejny detal, który wzbudził podziw graczy. Udało mu się nagrać końcówkę walki dwóch jeleni, a dokładnie krótki moment, w którym zwycięskie zwierzę próbuje uwolnić swoje poroże zakleszczone w porożu martwego już przeciwnika. Zwierzę po tym, jak udało mu się tego dokonać, uciekło z miejsca zdarzenia. Udostępniony filmik z opisanej akcji znajdziecie tutaj.

Jest to zjawisko, które występuje naturalnie w przyrodzie. Czasami dochodzi nawet do sytuacji, gdy jeleń, który wygrał potyczkę, nie mogąc uwolnić swojego poroża, nie ma jak uciec, więc pada ofiarą jakiegoś drapieżcy lub po prostu umiera z głodu. Póki co nie wiadomo, czy może się to również wydarzyć w Red Dead Redemption 2. Co ciekawe, gracze uważają, że element odkryty przez użytkownika musiał zostać dodany „po cichu” w jednej z ostatnich aktualizacji, bowiem do tej pory nikt o tym w ogóle nie słyszał.

Red Dead Redemption 2 - niesamowity detal dotyczący pojedynku zwierząt - ilustracja #2
Walczące jelenie w Red Dead Redemption 2.

Przypomnijmy, że pod koniec lutego tego roku na kanale Red Dead Guides pojawił się film poświęcony zachowaniu zwierząt w RDR2, które, jak już wiecie, zostało odtworzone bardzo realistycznie. Możemy na nim zobaczyć porównanie różnych gatunków w grze oraz w rzeczywistości, co tylko utwierdza większość graczy w przekonaniu, że produkcja Rockstara jest jednym z najlepszych tytułów obecnej generacji. RDR 2 trafił na konsole PlayStation 4 i Xbox One w październiku 2018 roku. Rok później gra ukazała się także na komputerach osobistych.