Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 maja 2020, 12:56

autor: Aquma

Znamy nowe szczegóły serialu ze świata Johna Wicka

Chad Stahelski – reżyser odpowiedzialny za markę John Wick – przedstawił kolejne detale na temat serialowego spin-offa filmowej serii, czyli The Continental. Produkcja ta ukaże świat z nieco innej perspektywy i pozwoli poznać lepiej niektóre postacie.

Znamy nowe szczegóły serialu ze świata Johna Wicka - ilustracja #1
Kolejne detale na temat The Continental.

Serwis Fandom przeprowadził wywiad z Chadem Stahelskim – reżyserem odpowiedzialnym za markę John Wick. Tematem rozmowy był telewizyjny spin-off kinowych hitów, czyli serial The Continental, który będzie można oglądać na kanale Starz. Wygląda na to, że otrzymamy możliwość poznania lepiej zarówno dziwacznego świata, jak i niektórych bohaterów.

The Continental ma zupełnie inną strukturę czasową i zupełnie inną perspektywę w kwestii postaci, czy w ogóle tego, jak głęboko sięga ten świat - i to nie tylko jeśli chodzi o zabójców, ale wszystko, co jest w nim zawarte. Jest tam wiele historii o początkach postaci (tzw. origin stories - przyp. red.), które znacie z Johna Wicka - powiedział Chad Stahelski.

Twórca nie sprecyzował, które historie poznamy lepiej w serialu, ale w uniwersum Johna Wicka nie brakuje barwnych bohaterów. Wielu z nich jest powiązanych z tytułowym miejscem (The Continental to luksusowy hotel, do którego często powraca akcja filmów z serii John Wick) – wystarczy wspomnieć o Charonie (Lance Reddick) czy Winstonie (Ian McShane). Świetnym kandydatem do pogłębionej prezentacji byłby też The Bowery King, grany przez Laurence’a Fishburne’a.

  1. Starz – strona oficjalna