Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 maja 2020, 13:54

autor: Aquma

Star Wars – Disney może pracować nad serialem o Ahsoce Tano

Wygląda na to, że historia Ahsoki Tano może nie skończyć się wraz z drugim sezonem serialu The Mandalorian, w którym ta postać pojawi się gościnnie. Plotki sugerują, że bohaterka może otrzymać własną serię na platformie Disney+.

Star Wars – Disney może pracować nad serialem o Ahsoce Tano - ilustracja #1
Ahsoka Tano powróci we własnym serialu?

W SKRÓCIE:

  1. Ahsoka Tano może otrzymać własny serial na Disney+;
  2. plotka, która pojawiła się w dwóch niezależnych źródłach, sugeruje, że nad serialem czuwa Dave Filoni;
  3. tytuł miałby stanowić swoistą kontynuację animacji Gwiezdne wojny: Rebelianci.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w drugim sezonie gwiezdnowojennego serialu The Mandalorian pojawi się Ahsoka Tano – była Jedi, którą znamy z filmu animowanego i serii Gwiezdne wojny: Wojny klonów (gościła także kilkukrotnie w serialu Gwiezdne wojny: Rebelianci). W postać tę wcieli się Rosario Dawson. Wygląda na to, że bohaterka ta może otrzymać także własny serial dedykowany platformie Disney+. Doniesienia na ten temat zostały przedstawione przez dwa niezależne źródła – portal FandomWire oraz influencera Daniela Richtmana, znanego jako DanielRPK (podzielił się tą informacją na Patreonie, o czym pisze CBR.com).

Redaktorzy FandomWire twierdzą, że tytuł będzie swoistą kontynuacją wspomnianego serialu Gwiezdne wojny: Rebelianci i skupi się na poszukiwaniach protagonisty tamtej serii – Ezry Bridgera. Na ekranie mielibyśmy ponownie zobaczyć znane postacie, takie jak Hera, Zeb, Sabine Wren, Chopper, Bo-Katan Kryze czy admirał Thrawn. Według tych doniesień nad nowym tytułem ma czuwać Dave Filoni (producent Wojen klonów oraz Rebeliantów).

Star Wars – Disney może pracować nad serialem o Ahsoce Tano - ilustracja #2
Dowiemy się, co stało się z Ezrą?

Oczywiście informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez Disneya, dlatego też traktujcie je z pewną dozą ostrożności. Warto jednak odnotować, że niedawno słyszeliśmy o planach koncernu względem kobiecego serialu Star Wars, którym ma zająć się współtwórczyni Russian Doll, Leslye Headland. Kto wie, może to właśnie ta produkcja (choć dotychczasowe doniesienia sugerowały, że dzieło to będzie osadzone w innym okresie historycznym niż ostatnie produkcje aktorskie, co nie do końca pasuje do tej układanki).

  1. Star Wars – strona oficjalna