Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2016, 13:05

autor: Meehow

Recenzje Quantum Break – jak wypada najnowsza gra twórców Maksa Payne’a?

Quantum Break – najnowsze dzieło studia Remedy Entertainment – zostało ocenione przez liczne serwisy branżowe. Przygotowaliśmy zatem stosowne zestawienie recenzji.

Choć do premiery trzecioosobowej strzelanki Quantum Break pozostają cztery dni, w serwisach branżowych pojawiło się mnóstwo przedpremierowych recenzji rzeczonej gry. Najnowsze dzieło twórców takich tytułów, jak seria Alan Wake czy dwie pierwsze odsłony cyklu Max Payne, ogólnie rzecz biorąc spotkało się z ciepłym przyjęciem przez recenzentów – wśród ocen znacząco przeważają te pozytywne. Również nota, jaką omawianej produkcji wystawił nasz redaktor g40 w swojej recenzji, jest bardzo dobra: 8,5/10. Czy gracze zareagują równie entuzjastycznie na Quantum Break od Remedy Entertainment? Tego dowiemy się już 5 kwietnia, kiedy gra trafi na półki sklepowe. Tak czy owak, poniżej przedstawiamy wybrane oceny wystawione przez inne serwisy:

Na koniec przypominamy, że Quantum Break jest grą wyłącznie dla platform firmy Microsoft, a mianowicie Xboksa One i komputerów osobistych z 64-bitowym systemem Windows 10. Tytuł nie ukaże się jednak na Steamie. Graczom pecetowym polecamy zawczasu zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi opisywanej tutaj produkcji, a posiadaczom kart grafiki marki GeForce zaktualizować sterowniki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach