Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2016, 12:59

autor: Adrian Werner

Diablo III - piąty sezon dobiegnie końca za dwa tygodnie

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że piąty sezon Diablo III dobiegnie końca 15 kwietnia. Dwa tygodnie później wystartuje sezon szósty.

Studio Blizzard Entertainment szykuje się do zamknięcia piątego sezonu gry Diablo III. Zespół poinformował, że nastąpi to 15 kwietnia o godzinie 17:00. Potem fani będą mieli dwa tygodnie na złapanie oddechu, gdyż szósty sezon wystartuje 29 kwietnia, także o 17:00. Po zakończeniu piątego sezonu postacie graczy zatrzymają praktycznie wszystkie zdobyte przedmioty, złoto oraz poziomy mistrzowskie i zostaną z całym dobytkiem przeniesione do puli bohaterów niesezonowych. Natomiast wyczyszczeniu ulegną sezonowe tablice wyników, choć cały czas będzie można obejrzeć końcową klasyfikację.

Warto tutaj wspomnieć, że kilka dni temu studio Blizzard Entertainment zbanowało masę kont za korzystanie z botów i innych niedozwolonych pomocy. Ostateczne wyniki w tablicach powinny zatem dobrze oddawać to, kto naprawdę tym razem okazał się najlepszy.

Przypomnijmy, że sezony to opcjonalny, powtarzalny tryb rozgrywki w Diablo III, który umożliwia graczom rozpoczęcie zabawy nową postacią, pozbawioną zdobytych do tej pory poziomów doświadczenia oraz przedmiotów. Uczestnicy mogą zdobyć specjalne nagrody (dawniej były to legendarne przedmioty, a od piątego sezonu są to pakiety znane jako Dary Haedriga) i otrzymują okazję do wzięcia udziału w specjalnych wyzwaniach, czyli tzw. Podbojach.

Diablo III zadebiutowało na pecetach w maju 2012 roku. W ciągu 24 godzin sprzedano 3,5 mln egzemplarzy, ustanawiając nowy rekord na PC. Szesnaście miesięcy później produkcja trafiła na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Natomiast w sierpniu 2014 roku ukazały się wersje na Xboksa One i PlayStation 4.

  1. Diablo III – strona oficjalna gry
  2. Zło powróciło - recenzja gry Diablo III
  3. Recenzja gry Diablo III w wersji na konsole - król hack'n'slash na padzie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo III

Diablo III