Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Impakt Press Release 18 lutego 2014, 17:28

Rambo: the Video Game - premiera na polskim rynku

Rambo: The Video Game to zręcznościowa gra akcji, bazująca na popularnej trylogii z lat 80-tych o niezłomnym Johnie Rambo. Wcielając się w postać komandosa gracz bierze udział w wielu misjach, których inspiracje stanowią kadry z filmów: Pierwsza Krew, Rambo II oraz Rambo III.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej w Polsce poinformował o podpisaniu umowy dystrybutorskiej z brytyjskim Reef Entertainment, wydawcą Rambo: The Video Game.

Reef Entertainment wydawca takich tytułów jak: Rogue Trooper, Sniper Elite czy Shadow Grounds, podpisał umowę dystrybutorską z firmą Impakt na rozpowszechnianie najnowszego tytułu Rambo: The Video Game. Jest to kolejny filmowy tytuł kolportowany przez dystrybutora - Impakt na polskim rynku gier.

Rambo: the Video Game - premiera na polskim rynku - ilustracja #1

Strzelanina FPP typu „rail shooter” (gracz nie steruje bohaterem tylko widocznym na ekranie celownikiem) powstała w studiu krakowskiego developera Teyon Games i zostanie wydana nakładem nowego dystrybutora gry 21 lutego 2014 r. Gra ukaże się w wersji na PS3, Xbox 360 oraz PC i zaoferuje tryb single player.

Rambo: The Video Game to zręcznościowa gra akcji, bazująca na popularnej trylogii z lat 80-tych o niezłomnym Johnie Rambo. Wcielając się w postać komandosa gracz bierze udział w wielu misjach, których inspiracje stanowią kadry z filmów: Pierwsza Krew, Rambo II oraz Rambo III. Podczas gry użytkownik zmierzy się potężniejszym od sobie wrogiem mając do dyspozycji różnorodną broń począwszy od karabinu maszynowego, poprzez łuk, nóż, skończywszy na trudnej walce wręcz.

W aspekcie oprawy audiowizualnej należy wspomnieć o bardzo dobrym odwzorowaniu postaci Rambo, który do złudzenia przypomina Sylvestra Stallone. Dzięki uzyskaniu licencji do marki Rambo przez studio Teyon, w grze usłyszymy dobrze znane kwestie z filmowej trylogii oraz charakterystyczne motywy muzyczne.

Sugerowana cena detaliczna gry na platformę PC wyniesie 119 zł, wersja na PS i Xbox będzie kosztować 169 zł.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rambo: The Video Game

Rambo: The Video Game