Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2015, 08:53

Rainbow Six: Siege - nowe informacje, zwiastun i kolekcjonerka

Firma Ubisoft zaprezentowała nowy zwiastun Rainbow Six: Siege, skupiający się na wprowadzeniu do gry podziału na operatorów. Przy okazji ujawniono także skład edycji kolekcjonerskiej.

Firma Ubisoft zaprezentowała nowy zwiastun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, skupiający się na podziale na operatorów i prezentujący sporo fragmentów rozgrywki z wersji alfa. Materiał ten możecie zobaczyć poniżej. Ponadto poznaliśmy skład edycji kolekcjonerskiej oraz korzyści, na jakie mogą liczyć gracze zamawiający grę przed premierą.

Nie wiadomo na razie, w jak dużym stopniu podział na operatorów – specjalistów w użyciu poszczególnych narzędzi, np. młotów wyważeniowych, barykad czy ładunków wybuchowych – wpłynie na obraz rozgrywki. Przypomina to nieco klasyczny podział na klasy, jednak nie będzie on do końca swobodny: wybrana przez jednego z graczy specjalizacja zostanie zablokowana dla innych. Ten element, jeśli oczywiście zostanie odpowiednio wykonany, może pomóc w wymuszeniu bardziej taktycznego, drużynowego podejścia do każdej misji, na co zresztą liczą sami twórcy. Warto przy tym wspomnieć, że w grze wcielimy się w przedstawicieli pięciu jednostek specjalnych: amerykańskiego SWAT, rosyjskiego Specnazu, brytyjskiego SAS, niemieckiego GSG-9 oraz francuskiego GIGN; w każdej z nich znajdzie się czterech dostępnych specjalistów, co razem da dwadzieścia możliwych opcji.

W jak dużym stopniu wprowadzenie operatorów odmieni oblicze rozgrywki Rainbow Six: Siege? - Rainbow Six: Siege - nowe informacje, zwiastun i skład edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2015-03-31
W jak dużym stopniu wprowadzenie operatorów odmieni oblicze rozgrywki Rainbow Six: Siege?

Ubisoft zaprezentował także edycję kolekcjonerską Rainbow Six: Siege, nazwaną „Art of Siege Edition”. W jej skład, oprócz samej gry, wejdzie ładniejsze opakowanie, złote skórki do broni oraz przede wszystkim liczący sobie 120 stron taktyczny poradnik, zawierający szczegółowe informacje o wszystkich najważniejszych elementach tej produkcji: poszczególnych jednostkach antyterrorystycznych, operatorach, broniach oraz mapach. Edycję kolekcjonerską możecie zamówić już teraz pod tym adresem – kosztuje ona 259,90 złotych.

Obszerny i bardzo szczegółowy poradnik to najważniejszy element edycji kolekcjonerskiej. - Rainbow Six: Siege - nowe informacje, zwiastun i skład edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2015-03-31
Obszerny i bardzo szczegółowy poradnik to najważniejszy element edycji kolekcjonerskiej.

Ponadto zapowiedziano, że gracze, którzy zamówią pudełkową wersję Rainbow Six: Siege przed premierą otrzymają w prezencie steelbook oraz gwarantowany dostęp do zamkniętej bety, która ma rozpocząć się w niedalekiej przyszłości. Przypomnijmy, że produkcja Ubisoftu trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One jeszcze w tym roku i będzie pierwszą odsłoną serii, tworzoną z myślą o konsolach ósmej generacji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
  2. Zapowiedź Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – popularna seria szturmem wraca do gry