Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2021, 21:31

DLSS w Rainbow Six: Siege zapewnia nawet do 50% większą wydajność

Nvidia poinformowała o wprowadzeniu zapowiadanego wsparcia DLSS w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Firma zapewnia, że technologia ta pozwala na działanie gry wydajniejsze nawet o 50% w rozdzielczości 4K.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege otrzymało obiecane wsparcie DLSS. Funkcję można włączyć z poziomu ustawień graficznych w grze. Informację przekazała firma Nvidia, która nie omieszkała ponownie pokazać korzyści płynących z wykorzystania tej technologii.

Siege to kolejna produkcja, która w ostatnich miesiącach pozwoliła korzystać z dobrodziejstw DLSS. Technologia pozwala znacznie zwiększyć wydajność wyświetlania obrazu bez spadku jakości, tym samym zyskując graczom cenne FPS-y, co jest szczególnie przydatne w przypadku dynamicznych gier akcji. Nvidia obiecuje, że przy rozdzielczości 4K możemy liczyć na zwiększenie wydajności nawet o połowę. Dodajmy do tego redukującą opóźnienia funkcję Nvidia Reflex, którą Rainbow Six: Siege wspiera od paru miesięcy. Należy jednak pamiętać, że tylko GeForce’y z serii RTX pozwalają na korzystanie z DLSS.

  1. Oficjalna strona firmy Nvidia
  2. Oficjalna strona gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
  3. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – poradnik do gry