Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2021, 09:22

BloodRayne Betrayal: Fresh Bites - trzecia odsłona serii otrzyma remaster

Ziggurat Interactive zapowiedziało remaster trzeciej odsłony serii BloodRayne. Betrayal: Fresh Bites trafi na pecety oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation i Xboksy.

W SKRÓCIE:
  • Trzecia odsłona serii BloodRayne otrzyma remaster od studia WayForward.
  • Betreyal: Fresh Bites zaoferuje poprawioną grafikę, nowy dubbing oraz dodatkowe poziomy trudności.
  • Nie zdradzono, na kiedy przewidziana jest premiera produkcji.

Po stworzeniu remasterów dwóch pierwszych części serii BloodRayne przyszedł czas na ostatnią. Wydawca Ziggurat Interactive zapowiedział, że studio WayForward zajmie się liftingiem produkcji, która ukaże się na rynku z podtytułem Betrayal: Fresh Bites. Gra pojawi się na pecetach (za pośrednictwem Steama i GOG), Switchu, PS4, PS5 oraz Xboksie One i Series S/X.

Deweloperzy dostosują do dzisiejszych warunków tytuł, który jako pierwszy w serii przeniósł nas ze środowiska trójwymiarowego do 2D. BloodRayne: Betrayal jest bowiem side-scrollową zręcznościówką, która znacząco odbiegała od formy, do jakiej przyzwyczaiły nas poprzednie części. Zmiana ta wiązała się również z mieszanym przyjęciem, z jakim spotkała się gra. Być może remaster pozwoli jednak części graczy odkryć ją na nowo.

Twórcy obiecują, że Betrayal: Fresh Bites otrzyma poprawioną szatę graficzną, która zostanie dostosowana do wyświetlania w rozdzielczości 4K oraz wzbogacona o dodatkowe efekty. W trakcie rozgrywki będziemy mogli również usłyszeć nowy dubbing. W Rayne wcieli się Laura Bailey, a w Kagana Troy Baker. Deweloperzy wprowadzą do produkcji również dodatkowe poziomy trudności, które pozwolą na większą elastyczność w wyborze pomiędzy relaksującym doświadczeniem a bezwzględną walką o przetrwanie.

Na razie nie ujawniono, na kiedy przewidziana jest premiera gry.