Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2018, 19:20

autor: Góral

Raging Justice - byli pracownicy Rare tworzą klasycznego beat 'em upa

Studio MakinGames zapowiedziało grę Raging Justice. Będzie to produkcja w stylu klasycznych beat 'em upów przeznaczona na konsole Switch, PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-ty.

Raging Justice to klasyczny beat ‘em up w oprawie graficznej, która nie odstrasza. - Raging Justice - byli pracownicy Rare tworzą klasycznego beat 'em upa - wiadomość - 2018-02-02
Raging Justice to klasyczny beat ‘em up w oprawie graficznej, która nie odstrasza.

Założone przez byłych pracowników firmy Rare (m.in. nadchodzące Sea of Thieves) studio MakinGames zapowiedziało grę typu beat ‘em up Raging Justice. Produkcja ukaże się w tym roku (dokładny termin nie jest jeszcze znany) na konsolach Switch, PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Jeżeli tęsknicie za klasykami pokroju Cadillacs and Dinosaurs, to opisywana gra jest właśnie dla Was.

Raging Justice w skrócie:
  • beat ‘em up na konsole Switch, PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-ty;
  • ukaże się w 2018 roku;
  • za grę odpowiada studio MakinGames, założone przez byłych pracowników Rare.

Jak widać na załączonym do newsa zwiastunie, będzie to chodzona bijatyka w najczystszym wydaniu. Podczas zabawy trafimy do opanowanego przez bandytów miasta, w którym będziemy musieli zaprowadzić porządek przy użyciu własnych pięści. System rozgrywki nawiązywać ma do starych produkcji tego typu, oferując emocjonujące potyczki z wieloma przeciwnikami naraz. Podczas zabawy mamy korzystać z dość ograniczonego wachlarza ciosów, ale za to będzie można przyłożyć bandziorom z upuszczonych przez nich broni, np. z młotka czy pałki. Nie zabraknie też zbierania kanapek odnawiających zdrowie czy nawet jazdy kosiarką.

Deweloperzy szykują też lokalny tryb co-op, pozwalający obijać buzie oprychów wspólnie ze znajomym. Dodatkowo zabawa napędzana ma być światowymi rankingami, w których będziemy rywalizować z innymi graczami o jak najlepsze rezultaty. Zapowiada się więc całkiem ciekawa, nostalgiczna i zapewne w miarę tania produkcja.