Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 lutego 2021, 17:05

RAGE 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store pojawi się opcja odebrania darmowego egzemplarza dwóch gier – RAGE 2 oraz Absolute Drift: Zen Edition. Oferta będzie ważna do 25 lutego.

[Aktualizacja] Gry RAGE 2 i Absolute Drift: Zen Edition można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Sunless Sea.

Nastał dzień, na który wielu miłośników strzelanek kolekcjonujących darmowe gry w Epic Games Store czekało od tygodnia. Równo o godzinie 17:00 na tej platformie udostępnione zostanie bowiem RAGE 2, a także nieco mniej głośny tytuł, który z kolei może przypaść do gustu fanom produkcji wyścigowych, czyli Absolute Drift: Zen Edition. Na razie jednak wciąż można przypisywać do swoich kont grę udostępnioną w ubiegłym tygodniu, czyli strategię z elementami RPG Halcyon 6.

RAGE 2 jest przygotowaną przez studio Avalanche we współpracy z id Software kontynuacją postapokaliptycznego FPS-a z 2011 roku. Akcja tytułu toczy się 30 lat po wydarzeniach znanych z jedynki. W trakcie zabawy jako bohater (bądź bohaterka) znany jako Walker, ostatni znany członek frakcji Strażników z Vineland, którego zadaniem jest ochrona ludzi przed mutantami i innymi zagrożeniami, będziemy musieli stawić czoła odradzającej się dyktaturze. Produkcja miała swoją premierę w maju 2019 roku i została nieźle oceniona przez media branżowe. W serwisie Metacritic jej pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 73/100 (na podstawie 55 recenzji).

  1. RAGE 2 na platformie Epic Games Store

Z kolei Absolute Drift: Zen Edition jest opracowaną przez Funselektor Labs niezależną grą wyścigową, w której akcję obserwujemy z perspektywy top-down. Skupia się ona przede wszystkim na tytułowych driftach, czyli efektownym „ślizganiu się” samochodami po różnorodnych trasach. Tytuł wyróżnia się przede wszystkim mocno artystyczną oprawą wizualną.

  1. Absolute Drift: Zen Edition na platformie Epic Games Store

Zarówno RAGE 2, jak i Absolute Drift: Zen Edition będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 25 lutego. Gdy tylko poznamy tytuły pozycji, które zostaną bezpłatnie udostępnione na tej platformie w przyszłym tygodniu, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. RAGE 2 – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej