Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2021, 16:55

autor: AlexB

CoD: Cold War z trybem zombie na dużą skalę? Interesujący przeciek

Gracze Call of Duty: Black Ops – Cold War zauważyli w aplikacji gry interesujący komunikat, zapowiadający tryb Outbreak, który ma stanowić „doświadczenie z zombie na dużą skalę”. Szybko został on zdjęty, lecz czujnym graczom udało się go uchwycić.

Kooperacyjne tryby z zombie w rolach głównych na dobre zagościły już w cyklu Call of Duty. Wyjątkiem pod tym względem nie jest jego ostatnia odsłona, Black Ops – Cold War. Niewykluczone jednak, że obecność żywych trupów w ostatniej produkcji studia Treyarch zostanie jeszcze rozszerzona. Gracze dostrzegli bowiem w aplikacji gry komunikat zapowiadający tryb Outbreak, o którym plotki krążyły już od jakiegoś czasu (via PC Gamer).

Według tego, co możemy odczytać na powyższym kafelku, który ponoć można było zobaczyć przez pół godziny, Outbreak będzie stanowiło „doświadczenie z zombie w roli głównej na dużą skalę”. Dostępny był także nieaktywny link do trailera. Pozostawia to zatem spore pole do spekulacji. Czy otrzymamy coś w stylu DayZ z dużą otwartą mapą i grupą graczy starającą się na niej przetrwać? A może coś na nieco mniejszą skalę?

Jak na razie firma Activision nie skomentowała sprawy wycieku. Studio Treyarch z kolei umieszcza na swoim koncie na Twitterze tajemnicze wpisy mówiące o operacji, która ma mieć miejsce na Uralu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać, aż wszystkie zagadki zostaną rozwiązane. Możliwe, że stanie się to w najbliższych dniach, gdyż drugi sezon rywalizacji w Call of Duty: Black Ops – Cold War wystartuje w następny czwartek, tj. 25 lutego.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Black Ops – Cold War
  2. Recenzja gry Call of Duty: Cold War - zimna wojna i gorące wybory
  3. Call of Duty Cold War - poradnik do gry