Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2017, 22:15

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

PUBG za darmo w zestawie z Xboksem One X do końca roku

W ramach specjalnej oferty do konsol Xbox One X dołączana będzie darmowa kopia gry Playerunknown’s Battlegrounds, która niedawno zadebiutowała na wspomnianej platformie. Oferta jest ograniczona czasowo.

Playerunknown’s Battlegrounds będzie dołączane do Xboksów One X do końca grudnia. - PUBG za darmo w zestawie z Xboksem One X - wiadomość - 2017-12-15
Playerunknown’s Battlegrounds będzie dołączane do Xboksów One X do końca grudnia.

Firma Microsoft przygotowała specjalną ofertę na konsolę Xbox One X, aby zachęcić graczy do jej kupna w okresie świątecznym. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie internetowej platformy Xbox, między 17 a 31 grudnia bieżącego roku do wspomnianego sprzętu dołączana będzie darmowa kopia bijącej ostatnio rekordy popularności gry Playerunknown’s Battlegrounds. PUBG trafił do programu Xbox Game Preview – czyli xboksowego wczesnego dostępu – pięć dni temu i, jak się okazało, wersja na konsolę Microsoftu nie jest pozbawiona problemów, tak jak i jej pecetowy pierwowzór – o szczegółach pisaliśmy kilka dni temu w serwisie informacyjnym. Tymczasem niedawno zapowiedziano mobilny port rzeczonej produkcji.

Warto również przypomnieć, że PUBG ustanowił swój kolejny rekord popularności – jeszcze przed debiutem na Xboksie One gra miała 25 milionów zarejestrowanych graczy. Co więcej, według informacji podanych przez firmę Microsoft, PUBG znalazł milion nabywców w ciągu 48 godzin od premiery wersji na Xboksa One.

Wersja 1.0 PUBG-a zadebiutuje 20 grudnia na komputerach osobistych. Xboksowy port na razie pozostaje we wczesnym dostępie.