Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2017, 21:25

autor: Meehow

Rune: Ragnarok na pierwszych screenshotach

W sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z Rune: Ragnarok, następcy Rune, zręcznościowej gry akcji z 2000 roku osadzonej w klimacie nordyckiej mitologii.

Rune: Ragnarok - Rune: Ragnarok na pierwszych screenshotach - wiadomość - 2017-12-15
Rune: Ragnarok
Rune: Ragnarok w skrócie:
  • Deweloper: Human Head Studios
  • Wydawca: Human Head Studios
  • Gatunek: sandboksowe RPG
  • Platforma: PC

Human Head Studios opublikowało w Internecie zestaw zrzutów ekranu z gry Rune: Ragnarok, następcy Rune, produkcji akcji z 2000 roku, osadzonej w świecie nordyckiej mitologii. Nie da się ukryć, że rzeczone screenshoty mogą być w rzeczywistości tzw. bullshotami, a więc upiększonymi materiałami, które nie do końca odzwierciedlają rzeczywisty wygląd opisywanego tytułu. Z całą pewnością nie można im odmówić specyficznego klimatu, wszak w świecie przedstawionym nastał tytułowy Ragnarök, czyli wszechogarniająca apokalipsa według skandynawskiej mitologii, a przynajmniej stan niewiele od niej odbiegający. Kilka ze wspomnianych zrzutów ekranu możecie obejrzeć powyżej i poniżej, zaś kompletna galeria dostępna jest w zasobach serwisu gry-online.pl.

Niestety, o Rune: Ragnarok wciąż wiemy bardzo niewiele. Kilka ogólnikowych informacji opublikowaliśmy przy okazji ujawnienia rzeczonej produkcji. Gra obecnie zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale data jej premiery nie jest znana.