Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2017, 20:15

autor: Meehow

Far Cry 5 na półgodzinnym gameplayu i z nowym zwiastunem

W sieci pojawił się blisko półgodzinny zapis rozgrywki z nadchodzącej gry Far Cry 5, a także nowy zwiastun, przedstawiający motyw ruchu oporu walczącego z fanatycznym kultem w hrabstwie Montana. Mamy też dla Was wrażenia Kacpra z kilkugodzinnego testu tego tytułu.

W zasobach Internetu pojawił się 26-minutowy zapis rozgrywki z nadchodzącej coraz większymi krokami gry Far Cry 5. Rzeczony materiał, do obejrzenia powyżej, przedstawia kilka aspektów piątej odsłony kultowej serii strzelanek Far Cry (nie licząc pobocznego Far Cry Primal); mowa między innymi o standardowym dla cyklu otwartym świecie, mechanice strzelania i prowadzenia pojazdów (również w duecie), wyzwalania poszczególnych rejonów z łap kultystów, a nawet efekciarskiej, „wyścigowej” minigrze. Całość opatrzona jest komentarzem jednego z deweloperów w języku angielskim. Co więcej, firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun FC5, skupiający się na motywie ruchu oporu walczącego z fanatycznym kultem, jaki szaleje w świecie przedstawionym. Zobaczyć można go poniżej.

Nietrudno zauważyć, że Far Cry 5 w dużej mierze polega na sprawdzonych schematach wypracowanych przez swoich poprzedników na przestrzeni lat. Ten konserwatyzm bądź, jeśli wola, stagnacja to jeden z aspektów, jaki został omówiony w naszych najnowszych wrażeniach z rozgrywki, do których lektury serdecznie zachęcamy.

Far Cry 5, wbrew dacie podanej w powyższym trailerze, zadebiutuje 27 marca 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One – o tej obsuwie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.

Far Cry 5 - Far Cry 5 na półgodzinnym gameplayu i z nowym zwiastunem - wiadomość - 2017-12-15
Far Cry 5