Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2023, 18:08

autor: Kamil Kleszyk

PS Plus na maj 2023, wśród gier średniowieczne mordobicie w widoku FPP [Aktualizacja]

Wyciekła lista gier PS Plus na maj 2023, które mają trafić do abonamentu PS Plus Essential. Są wśród nich tytułu dla miłośników wyścigów czy średniowiecznej walki na miecze.

Źródło fot. Tripwire Interactive
i

Aktualizacja: PlayStation oficjalnie ogłosiło, że GRID Legends, Chivalry 2 oraz Descenders trafią do majowej oferty PS Plus Essential. Tym samym po raz kolejny sprawdziły się doniesienia niezawodnego billbil-kuna.

Na krótko przed oficjalnym ogłoszeniem wyciekła lista gier, jakie w maju trafią jakoby do usługi PS Plus Essential. Według billbil-kuna, który regularnie ujawnia informacje o nadchodzącej zawartości abonamentu, oferta na następny miesiąc obejmować będzie następujące tytuły:

  • GRID Legends (PS5, PS4) – kolejna gra wyścigowa od studia Codemasters. Produkcja, która zadebiutowała w 2022 roku, pozwala na rywalizowanie na sportowych torach i ulicach miast za pomocą ponad stu różnych maszyn.
  • Chivalry 2 (PS5, PS4) – sieciowa gra akcji od studia Tripwire Interactive pozwalająca brać udział w średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP. Uczestnicy zabawy (nawet do 64 graczy) otrzymują bogaty wachlarz broni białej, łuków i kusz, a całość została osadzona w fikcyjnym uniwersum. Ciekawym dodatkiem jest możliwość walki podczas jazdy na koniu.
  • Descenders (PS5, PS4) – jeszcze jedna gra z szybką jazdą w centrum, tym razem jednak weźmiemy udział w kolarskim downhillu. Tytuł pozwala na szaleńcze zjazdy po stromych zbocza, a podzieleni na trzy zespoły gracze walczą o miano najlepszej drużyny w comiesięcznym podsumowaniu.
PS Plus na maj 2023, wśród gier średniowieczne mordobicie w widoku FPP [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: dealabs.com

Jeśli doniesienia billbil-kuna się sprawdzą – a ten jak na dotąd był nieomylny – abonenci PS Plus Essential będą mogli mówić o pewnym rozczarowaniu. Biorąc pod uwagę, że w przeszłości w ofercie pojawiały się takie produkcje, jak Battlefield 2042, ta majowa wydaje się dość przeciętna.

PlayStation+ kupisz tutaj

Wszystkie gry mają być dostępne dla posiadaczy PlayStation Plus Essential od 2 maja do 6 czerwca.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej