Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2012, 11:40

autor: Sarge

Przeglądanie profilów postaci z gry Diablo III w serwisie Battle.net

W serwisie Battle.net uruchomiono funkcję przeglądania profilów postaci z gry Diablo III. Gracze mogą teraz analizować własne statystyki i porównywać je z osiągnięciami znajomych z poziomu przeglądarki internetowej.

Studio Blizzard na oficjalnej stronie Battle.net uruchomiło funkcję przeglądania profilów postaci w Diablo III. Dzięki temu każdy posiadacz tego tytułu może sprawdzić wiele ciekawych statystyk bez konieczności wchodzenia do gry.

Nowa funkcjonalność pozwala dokładnie przyjrzeć się każdej postaci stworzonej przez danego gracza w Diablo III. Można sprawdzić jej statystyki, uzbrojenie, aktualnie używane umiejętności, postęp w kampanii, poziom doświadczenia towarzyszy, czy czas gry poszczególnymi klasami. Własne wyniki można także porównać z osiągnięciami znajomych. Wszystko to staje się dostępne po zalogowaniu na oficjalnej stronie Battle.net.

Przeglądanie profilów postaci z gry Diablo III w serwisie Battle.net - ilustracja #1
Funkcja przeglądania profilów postaci w serwisie Battle.net będzie z czasem rozbudowywana

To dopiero początki działania tej funkcji. Z czasem twórcy planują rozbudować ją o wiele innych opcji, takich jak bardziej szczegółowe statystyki, czy zakładki dla osiągnięć i rzemieślników. Jednocześnie studio Blizzard zachęca do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i sugestiami dotyczącymi rozwoju tego pomysłu na oficjalnym forum dyskusyjnym lub w komentarzach pod odpowiednią wiadomością.

Diablo III to kolejna część najbardziej popularnej serii hack’n’slash, która na całym świecie ukazała się 15 maja bieżącego roku, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży na PC. Popyt na długo oczekiwaną produkcję był tak duży, że w sklepach szybko zaczęło brakować egzemplarzy. W półtora miesiąca od premiery sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy gry.