Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2020, 12:31

autor: Froozyy

Przeciek: w Spider-Man Miles Morales poznamy historię symbiotu

Potwierdziła się część przecieków sprzed dziewięciu miesięcy na temat nowej odsłony Spider-Mana. Ich autor podzielił się wtedy również szczegółami na temat produkcji, które teraz wydają się jeszcze bardziej prawdopodobne.

W SKRÓCIE:
  • potwierdziły się przecieki sprzed dziewięciu miesięcy mówiące o tym, że nowa odsłona Spider-Mana będzie samodzielnym dodatkiem, w którym głównym bohaterem będzie Miles Morales;
  • autor tych plotek informował wtedy również o kilku szczegółach dotyczących produkcji;
  • według niego zabawa w nowym Spider-Manie będzie trwać znacznie dłużej niż w trzech rozdziałach zestawu dodatków Miasto, które nie śpi, a w grze poznamy historię sybmiotu, którego używał Spider-Man.

Jeden z użytkowników forum Reddit dotarł do wątku sprzed dziewięciu miesięcy, w którym przedstawione zostały szczegóły dotyczące zapowiedzianego w ten czwartek Spider-Mana: Milesa Moralesa. Autor wpisu już wtedy informował, że w nowej odsłonie cyklu w postaci głównego bohatera zobaczymy właśnie Milesa, a produkcja będzie czymś w rodzaju samodzielnego dodatku do części z 2018 roku (porównuje ją do inFamous: First Light, co tylko potwierdza ostatnie doniesienia o tym, w jakiej faktycznie formie zostanie wydany ten tytuł). To pozwala nam wierzyć, że pozostałe przekazane wtedy przez niego informacje również mogą okazać się prawdziwe. O nich piszemy poniżej.

Przeciek: w Spider-Man Miles Morales poznamy historię symbiotu - ilustracja #1
Przecieki na temat nowej odsłony Spider-Mana.

Przede wszystkim według autora przecieków z nowym Spider-Manem spędzimy znacznie więcej czasu niż ze wszystkim trzema rozdziałami zestawu dodatków Miasto, które nie śpi. W grze mamy poznać historię symbiotu, którego Spider-Man używał jako kostiumu wzmacniającego jego umiejętności. Tzw. „czarny kostium” będzie w pełni grywalny, a do rąk graczy ma zostać oddanych łącznie dziewięć nowych. W grze zobaczymy m.in. Yuriko „Yuri” Watanabe oraz myśliwego Kravena, a dużą rolę mają odegrać również Venom oraz Zielony Goblin (oprócz nich pojawią się także inni wrogowie). Peter Parker oraz Miles Morales będą mieli coś w rodzaju wspólnego centrum dowodzenia.

Według doniesień będzie można również przenieść zapis ze Spider-Mana z 2018 roku, dzięki czemu od początku gry dostępne będą kostiumy oraz umiejętności zdobyte przez nas w poprzedniej odsłonie. Wszystkie podane wyżej informacje należy jednak traktować z pewną dozą ostrożności, bowiem większość z nich nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Przypomnijmy, że Spider-Man: Miles Morales ukaże się jeszcze w tym roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Ostatnia aktualizacja: 2020-06-14

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales