Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2020, 10:40

autor: qjin

Remothered: Broken Porcelain – nowy zwiastun ujawnia datę premiery horroru

Studio Stormind Games zdradziło datę premiery Remothered: Broken Porcelain, drugiej odsłony klimatycznej serii survival horrorów. Została ona ujawniona w nowym zwiastunie, który pojawił się podczas pokazu gier w ramach Future Games Show.

Remothered: Broken Porcelain – nowy zwiastun ujawnia datę premiery horroru - ilustracja #1
Remothered: Broken Porcelain nieraz spróbuje przestraszyć graczy.

Jedną z gier pokazywanych podczas prezentacji Future Games Show okazało się zapowiedziane w ubiegłym roku Remothered: Broken Porcelain. Będzie to kontynuacja stworzonego przez studio Stormind Games survival horroru, który zebrał przyzwoite opinie (wersja PC otrzymała średnie oceny na poziomie 77% w serwisie Metacritic). Dzięki nowemu zwiastunowi dowiedzieliśmy się, że druga część serii Remothered zadebiutuje 25 sierpnia 2020 roku. Pierwotny termin zakładał wiosnę bieżącego roku, więc mowa o niewielkiej obsuwie.

Na powyższym materiale wideo możecie przyjrzeć się zupełnie nowym scenom oraz fragmentom rozgrywki. Ta ma polegać na eksploracji mrocznej, skrywającej wiele sekretów posiadłości Ashmann Inn. Główna bohaterka będzie musiała przede wszystkim skradać się, odwracając uwagę przeciwników, albo uciekać przed nimi i rozwiązywać łamigłówki o różnym stopniu skomplikowania. Remothered: Broken Porcelain ma być bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z wydanego w 2018 roku Remothered: Tormented Fathers, a w trakcie przygody nie tylko powrócą znane twarze, ale też pojawią się zupełnie nowe postacie. Twórcy przygotują po raz pierwszy w serii pełnoprawne przerywniki filmowe, dzięki czemu można było położyć silniejszy nacisk na akcenty psychologiczne.

Remothered: Broken Porcelain będzie dostępne w angielskiej wersji językowej. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Remothered: Broken Porcelain

Remothered: Broken Porcelain