Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2020, 19:11

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Prosty trik w GTA Online pozwala teleportować się w pobliże drogi

Pewien youtuber przedstawił prosty trik, dzięki któremu gracze GTA Online mogą w łatwy sposób teleportować się w pobliże najbliższej drogi.

Prosty trik w GTA Online pozwala teleportować się w pobliże drogi - ilustracja #1
Jeśli utknęliście w górach i nie chce Wam się wracać na piechotę, to ten prosty trik na pewno okaże się przydatny.

Kilka dni temu youtuber kryjący się pod nickiem Toxic Misfits przedstawił swoim odbiorcom prostą sztuczkę, która pozwala graczom GTA Online szybko teleportować się do najbliższej drogi. Trik ten może okazać się przydatny, gdy np. zabłądzimy w górach bez samochodu i będziemy chcieli uniknąć żmudnej podróży na nogach.

Aby tego dokonać, należy przyzwać jeden z wymienionych minipojazdów: RC Bandito, RC Tank lub Nano Drona. Ten automatycznie zostanie przeniesiony w pobliże najbliższej drogi, jednak należy wiedzieć, że po wyjściu z niego w normalny sposób wrócimy do poprzedniej lokacji naszej postaci. Jednakże samozniszczenie danego pojazdu sprawi, że kontrolowany przez nas bohater teleportuje się do miejsca, w którym to zrobiliśmy. Dokładną instrukcję, jak tego dokonać, znajdziecie również na poniższym filmiku.

GTA Online cały czas zaskakuje ciekawymi drobnymi glitchami, które jednak czasem potrafią uprzykrzyć zabawę. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że jeden z graczy w wyniku błędu stracił wygrany w kasynie samochód. Natomiast na początku tego miesiąca odkryto ciekawy glitch, który pozwalał stać się nieśmiertelnym.