Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 31 maja 2014, 10:15

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 31 maja–1 czerwca (m.in. Infinity Blade II i Humble Bundle for Android)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Infinity Blade II, Tilt to Live 2: Redonkulous oraz NightSky HD, a także nowej akcji Humble Bundle for Android.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na platformach dystrybucji cyfrowej App Store, Google Play i Windows Phone Store. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Infinity Blade II

iOS: za darmo; pierwotnie 5,99 euro

W zeszłym tygodniu za jedną z najlepszych okazji uznaliśmy solidną, 60% obniżkę ceny Infinity Blade III (co ciekawe, zniżka ciągle obowiązuje). Najnowszy przegląd promocji również otwiera bestsellerowa marka studia Chair Entertainment, a konkretnie druga jej odsłona, którą można obecnie pobrać zupełnie za darmo. To pierwsza taka okazja od ponad roku (w trakcie poprzedniej grę pobrano 5,7 mln razy), więc bez zbędnej zwłoki powinniście udać się do App Store i zaopatrzyć się w tego efektownego slashera z elementami RPG.

Humble Bundle: PC and Android 10

Serwis Humble Bundle wystartował z kolejną akcją promocyjną. Po raz dziesiąty w historii objęła ona gry dedykowane smartfonom i tabletom z Androidem (oferta obejmuje też edycje na PC). Za dowolną wpłatę zapewnicie sobie dostęp do Symphony, Draw a Stickman: EPIC oraz Galcon Legends. Płacąc co najmniej dolara, odblokujecie klucze na Steam, a za kwotę wyższą od średniej (aktualnie 4,86 dolara, czyli ok. 15 zł) otrzymacie dodatkowo Skulls of the Shogun, Metal Slug 3, Fieldrunners 2 oraz Breach & Clear. W pakiecie znajduje się też większość ścieżek dźwiękowych z wymienionych gier.

Tilt to Live 2: Redonkulous

iOS: za darmo; pierwotnie 2,69 euro – Android: ok. 3 zł, pierwotnie ok. 9 zł

Zręcznościowa gra akcji Tilt to Live 2: Redonkulous to kolejna produkcja w dzisiejszym przeglądzie oferowana zupełnie za darmo (przynajmniej w wersji na iOS), a że mamy tu do czynienia z tytułem nietuzinkowym, to tym bardziej warto z takiej okazji skorzystać. Celem zabawy jest przetrwanie na placu boju przez jak najdłuższy czas. Wysoki poziom trudności czyni z Tilt to Live 2: Redonkulous pozycję idealną dla hardkorowców. Warto dodać, że twórcy ze studia One Man Left obniżyli do zera również cenę części pierwszej (tylko na iOS).

9 RPG-ów firmy Kemco

każdy za 0,99 euro, czyli ok. 4 zł; pierwotnie od 4,49 do 5,99 euro

Nie lada gratkę dla swoich fanów przygotowała firma Kemco, która zdecydowała się obniżyć cenę dziewięciu klasycznych jRPG-ów w wersjach na iOS. Póki co, promocja nie obejmuje edycji na smartfony i tablety z Androidem. Zniżka obowiązuje do końca maja, więc czasu na podjęcie decyzji o zakupie nie ma zbyt dużo.

NightSky HD

Android: ok. 3 zł; pierwotnie ok. 15 zł

Poważnej, 80% obniżki doczekała się platformówka NightSky HD w wersji na Androida. Produkcja Nicklasa Nygrena i niezależnego studia Nicalis to doskonała propozycja dla fanów zręcznościówek. Tytuł, pozwalający wcielić się w małą kulę, angażuje gracza w rozwiązywanie zagadek środowiskowych, wykorzystujących zaawansowany silnik fizyczny. Do atutów NightSky HD zalicza się także oprawa graficzna i klimatyczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Chrisa Schlarba.

Little Big Adventure

iOS: 2,69 euro, czyli ok. 11 zł; pierwotnie 4,49 euro – Google Play: ok. 13 zł; pierwotnie ok. 20 zł

Przeceny doczekała się także wydana dwa miesiące temu mobilna odsłona przygodowej gry akcji Little Big Adventure. Kultowa produkcja może się pochwalić wciągającym wątkiem fabularnym, ciekawie skrojonym uniwersum o otwartej strukturze i bogatą mechaniką rozgrywki, uwzględniającą elementy skradankowe, zręcznościowe (walka) i logiczne (rozwiązywanie zagadek). Mimo 20 lat na karku, Little Big Adventure ciągle potrafi zachwycić.

Deadlings

Windows Phone: 3,49 zł; pierwotnie 6,99 zł

50-procentowej obniżki doczekała się logiczna zręcznościówka Deadlings (w wersji na Windows Phone), autorstwa polskiego studia Artifex Mundi. Produkcja pozwala przejąć kontrolę nad czterema zombiakami o unikalnych zdolnościach, którzy przedzierają się przez niebezpieczne laboratorium, służące Śmierci za kuźnię idealnych kandydatów do armii umarlaków. Gra charakteryzuje się ładną grafiką, dobrze zbalansowanym poziomem trudności i dopracowanym sterowaniem.