Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 lutego 2018, 22:00

Promocje mobilne na weekend 3-4 lutego (Her Story, Rima, Infinity Duels)

W aktualnym przeglądzie promocji mobilnych zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Her Story, Rima: The Story Begins, Infinity Duels, Doom & Destiny, Unreal Estate, VGB - Game Boy Color Emulator.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Przypominamy, że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

Her Story – nietypowa, urzekająca i zaskakująca przygoda na jeden wieczór. - Promocje mobilne na weekend 3-4 lutego (Her Story, Rime, Infinity Duels) - wiadomość - 2018-02-02
Her Story – nietypowa, urzekająca i zaskakująca przygoda na jeden wieczór.

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Her Story

Pierwszy lutowy przegląd promocji mobilnych rozpoczynamy od przeceny Her Storydetektywistycznej przygodówki Sama Barlowa, projektanta i scenarzysty horrorów Silent Hill: Origins oraz Silent Hill: Shattered Memories. W grze próbujemy rozwiązać pewną niewyjaśnioną sprawę z 1994 roku, dotyczącą tajemniczego zaginięcia męża niejakiej Hannah (granej przez Vivę Seifert). W tym celu zapoznajemy się z siedmioma nagraniami wideo, stanowiącymi zapis przesłuchań żony zaginionego, szukając w ten sposób odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  1. Android: ok. 9 zł

Rima: The Story Begins

Za połowę ceny zaopatrzycie się w piękną wizualnie platformówkę Rima: The Story Begins, będącą klonem doskonałego Ori and the Blind Forest. Gracz postawiony zostaje tu przed zadaniem przywrócenia dawnego ładu w krainie Ila, która po ataku Cienia i otwarciu Mrocznej Bramy zapadła w wieczny sen. Dokonuje tego przedzierając się przez pięknie zrealizowane poziomy, rozwiązując okazjonalne zagadki środowiskowe oraz unikając niebezpiecznych wrogów.

  1. Android: 6,49 zł

Infinity Duels

60% taniej kupicie interesujące Infinity Duels, autorstwa studia Magic Cube (m.in. Barcode Knight, Smashing The Battle, The King of Triads). Produkcja stanowi połączenie RPG-a i zręcznościówki w stylu Timbermana. Gracz wciela się w chłopaka pragnącego odkupić rodzinne winy, narastające z pokolenia na pokolenie. Dokonuje tego podróżując przez uniwersum fantasy i pojedynkując się z potężnymi monstrami. Na płaszczyźnie roleplayowej mamy tu do czynienia z typowym przedstawicielem gatunku, kładącym nacisk na rozwój statystyk i umiejętności bohatera, a także zdobywanie coraz lepszego ekwipunku. Grę wyróżnia mechanika walki, sprowadzająca się do jak najszybszego wybierania kart z atakami i akcjami specjalnymi. W przypadku pomyłki bohater wystawia się na kontratak ze strony przeciwnika. Coś dla ludzi o stalowym nerwach.

  1. Android: ok. 4 zł

Inne wyprzedaże gier mobilnych – m.in. Doom & Destiny, Unreal Estate, VGB

W ostatnich dniach na platformach Google Play i App Store przeceniono lub zaoferowano za darmo szereg innych, zwykle mniej znanych pozycji. Są wśród nich prześmiewczy jRPG Doom & Destiny, planszówki Pickomino i Unreal Estate oraz VGB, emulator konsoli Game Boy Color. Oferta prezentuje się następująco:

  1. Doom & Destiny – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
  2. Neo Angle – iOS: za darmo
  3. Pickomino by Reiner Knizia – Android: ok. 2 zł / iOS: 1,99 zł
  4. Quaddro 2 – Intelligent Puzzle – Android: za darmo
  5. Unreal Estate – Android: 8,49 zł
  6. VGB – Game Boy Emulator – Android: ok. 8 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej