Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 lutego 2018, 08:59

autor: Góral

Cortex Command za darmo do końca weekendu

Niecodzienna gra strategiczna Cortex Command rozdawana jest do końca weekendu za darmo. Promocja ma związek z kolejną gra studia Data Realms, która ukaże się w przyszłym tygodniu.

Cortex Command w skrócie:
  • gra strategiczna z elementami platformówki;
  • została stworzona przez studio Data Realms;
  • do końca weekendu rozdawana jest za darmo.

Studio Data Realms przygotowało dla graczy małą niespodziankę, w sam raz na weekend. Deweloper rozdaje na Steamie wydane w 2012 roku Cortex Command. Jest to mieszanka gry strategicznej z platformówką, przenosząca nas do przyszłości. Podczas zabawy trafiamy na obcą planetę, którą musimy zbadać oraz wydobywać z niej cenne surowe, przy okazji mierząc się z innymi przedsiębiorcami. Rozgrywka polega m.in. na budowaniu bazy i jej zabezpieczaniu, nabywaniu nowego wyposażenia oraz walce. Ta odbywa się w czasie rzeczywistym, ale wymaga stosowania rozmaitych taktyk, by móc przechytrzyć przeciwnika.

Cortex Command za darmo do końca weekendu - ilustracja #1

Cortex Command rozdawane jest do końca weekendu w ramach akcji mającej wypromować kolejną grę studia Data Realms. Planetoid Pioneers będzie prequelem znanej już produkcji. Rozgrywka zostanie zrealizowana w innym stylu, gdyż będzie to dwuwymiarowa gra akcji inspirowana takimi tytułami jak Blaster Master, Metroid i Exile.

Tytuł dostępny jest w ramach Steam Early Access od 16 kwietnia 2016 roku. Pełna wersja ukaże się 8 lutego, czyli w następny czwartek. Osoby posiadające Cortex Command otrzymają 10% zniżki na zakup Planetoid Pioneers.