UPDATE WIADOMOSCI SET WIAD_L_POBRAN=WIAD_L_POBRAN+1, WIAD_L_CURR=WIAD_L_CURR+1, WIAD_L_CURR_DAY=WIAD_L_CURR_DAY+1,WIAD_L_FIRSTWEEK = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-7) THEN WIAD_L_FIRSTWEEK + 1 ELSE WIAD_L_FIRSTWEEK END),WIAD_L_FIRST_DAY = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-1) THEN ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) + 1 ELSE ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) END) WHERE WIAD_PUBLIKUJ>0 AND WIAD_ID=104120 Promocje mobilne na weekend 3-4 czerwca (Knights of Pen & Paper 2, Warhammer 40,000: Regicide) | GRYOnline.pl
Wiadomość gramynawynos.pl 3 czerwca 2017, 00:24

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 3-4 czerwca (Knights of Pen & Paper 2, Warhammer 40,000: Regicide)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Knights of Pen & Paper 2, Warhammer 40,000: Regicide, After the End: Forsaken Destiny, Causality, Catan, Sorcery!, Whale Trail Classic, a także o wyprzedaży RPG-ów studia Kemco.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu nie sposób nie zwrócić uwagi na zmianę modelu biznesowego zabawnej gry RPG Knights of Pen & Paper 2. - Promocje mobilne na weekend 3-4 czerwca (Knights of Pen & Paper 2, Warhammer 40,000: Regicide) - wiadomość - 2017-06-03
W tym tygodniu nie sposób nie zwrócić uwagi na zmianę modelu biznesowego zabawnej gry RPG Knights of Pen & Paper 2.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Knights of Pen & Paper 2

Najnowsze wydanie przeglądu rozpoczynamy z niemałym przytupem – firma Paradox Interactive, wydawca RPG-a Knights of Pen & Paper 2, zdecydowała się na zmianę modelu biznesowego gry na free-to-play. W kwietniu z oferty zniknęła pełnopłatna wersja produkcji, a niedługo potem poznaliśmy powód tej decyzji. Wielu osobom, szczególnie nabywcom edycji premium, się to nie spodobało, ale niczego to nie zmieniło i przed dwoma dniami Knights of Pen & Paper 2 powróciło do App Store oraz Google Play w nowej, wzbogaconej o mikropłatności, odsłonie. Gra studia Kyy Games jest kontynuacją zabawnego RPG-a, w którym uczestniczyliśmy w symulowanych sesjach stołowych gier fabularnych, wcielając się zarówno w mistrza gry, jak i pozostałych uczestników rozgrywki. W „dwójce” zwiększono liczbę ras (doszły elfy i krasnoludy) oraz klas postaci, zmodyfikowano system walki (pod kątem mechaniki d20) i wprowadzono losowo generowane lochy. Od nowa zaprojektowano też szatę graficzną, utrzymaną teraz w stylistyce 16-bitowej. Tytuł doczekał się kilku aktualizacji i dodatków.

After the End: Forsaken Destiny

Przeceną objęto również niezbyt znaną, ale zdecydowanie godną uwagi produkcję o tytule After the End: Forsaken Destiny. Jest to przygodówka z elementami logicznymi, której akcja rozgrywa się w surrealistycznym, pełnym tajemnic świecie. Zabawa sprowadza się do eksploracji zmyślnie zaprojektowanych poziomów, poszukiwania znajdziek i rozwiązywania zagadek. Wielkim atutem gry jest szata graficzna, utrzymana w stylu przywodzącym na myśl konsolowe Journey oraz mobilne Monument Valley czy Lara Croft GO.

 1. Android: ok. 9 zł
 2. iOS: 8,99 zł

Warhammer 40,000: Regicide

Jeśli nie macie nic przeciwko szachom, a jednocześnie jesteście wielkimi fanami uniwersum Warhammer 40,000, to mamy dla Was nie lada gratkę – 80% obniżki ceny doczekała się gra Warhammer 40,000: Regicide. Produkcja studia Hammerfall Publishing jest nietypową strategią, którą stworzono w oparciu o zasady jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Tytuł oferuje dwa tryby rozgrywki – klasyczny, nieróżniący się zbytnio od tradycyjnych szachów, a także Regicide, przypominający już bardziej klasyczną, taktyczną strategię, z możliwością zmiany pozycji, prowadzenia ostrzału, wykorzystywania elementów otoczenia i robienia użytku ze specjalnych mocy psionicznych. Sporą atrakcją jest dopracowana, trójwymiarowa oprawa wizualna.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Wyprzedaż RPG-ów studia Kemco (Android/iOS) – m.in. Illusion of L’Phalcia i Bonds of the Skies

Firma Kemco zdecydowała się obniżyć ceny kilkunastu swoich jRPG-ów. W większości przypadków są to bardzo udane produkcje, które można polecić zarówno całkowitym żółtodziobom, jak i weteranom japońskiej odmiany gier fabularnych. Z pełną ofertą – dotyczącą Androida i iOS – możecie zapoznać się poniżej:

 1. Bonds of the Skies – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Chronus Arc – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Covenant of Solitude – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Destiny Fantasia – iOS: 4,99 zł
 5. Fortuna Magus – iOS: 4,99 zł
 6. Illusion of L’Phalcia – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Journey to Kreisia – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 8. Soul Historica – Android: 2,99 zł / iOS: 4,99 zł
 9. Symphony of Eternity – Android: 2,99 zł
 10. Tears Revolude – Android: 2,99 zł
 11. Valkyria Soul – Android: 2,99 zł

Causality

W tym tygodniu za 50 groszy użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android mogą zaopatrzyć się w grę logiczną Causality. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą astronautów, którzy trafili na niezbyt przyjazną planetę. Celem rozgrywki jest zapewnienie im bezpieczeństwa, co wiąże się z koniecznością doprowadzenia rozbitków do właściwego schronienia. Problem w tym, że na planszach roi się od różnych niebezpieczeństw. Omijamy je, manipulując czasem oraz zmieniając kierunek, w jakim poruszają się astronauci. Wysoki poziom trudności powoduje, że ukończenie wszystkich 60 plansz może zając nawet kilka długich godzin.

 1. Android: 50 groszy

Inne wyprzedaże gier w Google Play i App Store – m.in. Sorcery!, Catan, Whale Trail Classic

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji znajdujących się w ofercie platform Google Play i App Store doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zalicza się do nich m.in. elektroniczna adaptacja paragrafówki Sorcery!, gra planszowa Catan, platformówka The Beggar’s Ride symulacja bilarda Pool Break Pro oraz zręcznościówka Whale Trail Classic. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Angry Neighbor Hello From Home – Android: ok. 4 zł
 2. Catan – Android: ok. 6 zł
 3. Pool Break Pro – Android: za darmo
 4. Sorcery! – Android: za darmo
 5. Stickman Legends: Shadow Wars – Android: ok. 4 zł
 6. The Beggar’s Ride – Android: ok. 8 zł / iOS: 8,99 zł
 7. Tokaido – Android: 14,99 zł / iOS: 13,99 zł
 8. Whale Trail Classic – Android: ok. 5 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne