Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 lipca 2015, 11:48

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 25-26 lipca (m.in. GTA: Chinatown Wars, Botanicula, Divide by Sheep)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak GTA: Chinatown Wars, Botanicula, Republique, FOTONICA i Divide by Sheep.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok.  21 zł

W dzisiejszym przeglądzie mamy dla Was kilka atrakcyjnych promocji na Androida. Wszystko z powodu uruchomionej w tym tygodniu letniej wyprzedaży w Google Play. Zaczynamy od GTA: Chinatown Wars. Specjalna, mobilna odsłona bestsellerowej serii, wydana oryginalnie na konsolach przenośnych Nintendo DS i PSP (nieco później również na iOS), to jedna z ciekawszych odsłon cyklu – znajdziecie tu obszerny wątek fabularny, Liberty City oglądane z lotu ptaka, wiele typów misji, a także mini-gry oraz rozwiązania gameplayowe wykorzystujące udanie ekran dotykowy.

Republique

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 20 zł

Z kolei francuskie studio Camouflaj obniżyło cenę pierwszego epizodu świetnej skradanki Republique. Przygody Hope to jedna z najbardziej ambitnych mobilnych produkcji ostatnich lat, z piękną grafiką, ciekawą fabułą i nietypowymi mechanizmami rozgrywki, w ramach których nie kierujemy bezpośrednio bohaterką, a jedynie pomagamy jej manipulując systemami bezpieczeństwa. Przedłużające się prace nad czwartym i piątym epizodem historii są wynikiem dużej liczby zmian i nowości, jakie wdrażają twórcy (m.in. nowy moduł sztucznej inteligencji i przesiadka na silnik Unity 5).

Botanicula

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 15

Letnią promocją objęto też znakomitą przygodówkę Botanicula. Gracze, którzy dotąd wstrzymywali się z zakupem dzieła Czechów ze studia Amanita Design (w dorobku m.in. cykl Samorost i Machinarium), powinni jeszcze raz rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Botanicula jest grą przygodową point-and-click. W grze śledzimy losy piątki leśnych stworzeń, które wyruszają na ratunek olbrzymiemu drzewu, zaatakowanemu przez pasożyty.

Letnia wyprzedaż w Google Play – m.in. God of Light, FOTONICA, Goat Simulator

To oczywiście nie wszystkie gry objęte letnią wyprzedażą w Google Play. Poza opisanymi szerzej hitami możecie nabyć kilka innych, godnych uwagi pozycji, w tym God of Light, FOTONICA, Goat Simulator GoatZ oraz Almightree: The Last Dreamer. Poniżej prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje:

Divide by Sheep

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Użytkownikom iOS zwracamy w tym tygodniu uwagę na 60% obniżkę ceny bardzo świeżej, groteskowej gry logicznej Divide by Sheep. W produkcji studia Bread Team staramy się przeszkodzić Ponuremu Żniwiarzowi w realizacji okrutnego planu sprowadzenia w zaświaty pokaźnego stadka owiec. Dokonujemy tego rozwiązując matematyczne łamigłówki. Grę wyróżnia dopracowana szata graficzna, pełna makabrycznych animacji i czarnego humoru.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.