Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 lutego 2015, 13:10

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 21-22 lutego (m.in. Iesabel, Flashout 2, Frozen Synapse)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Iesabel, Flashout 2, Frozen Synapse, Sentinel 4: Dark Star, serii Strategy & Tactics oraz o akcji Humble Square Enix Bundle.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Iesabel

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 22 zł

Ten tydzień upływa nam pod znakiem przecen polskich gier mobilnych. Przegląd rozpoczynamy od Iesabel – wyprodukowanego przez gdyńskie studio Madman Theory Games RPG-a akcji, utrzymanego w klimatach fantasy. Gra jest klasycznym przedstawicielem gatunku i próżno w niej szukać oryginalnych rozwiązań na polu mechaniki rozgrywki. Do dyspozycji gracza oddano dwóch zróżnicowanych bohaterów, system rozwoju postaci, bogaty ekwipunek, sporą ilość wyzwań, rozległe lokacje i ponad 100 typów wrogów. Za wisienki na torcie należy uznać ładną, trójwymiarową grafikę i międzyplatformowy tryb kooperacji dla 8 osób.

Flashout 2

Android: 3,99 zł; wcześniej 7,99 zł

Flashout 2 to udana, futurystyczna gra wyścigowa polskiego studia Jujubee. Inspiracją dla twórców była w tym przypadku słynna konsolowa seria Wipeout i choć gra nie dorównuje klasykowi, to z czystym sumieniem można ją polecić wszystkim fanom takiej zabawy. Znajdą tu sporo torów, świetne wrażenie prędkości, dobry model jazdy oraz atrakcyjną oprawę graficzną. Aktualnie za pół ceny.

Przecena gier z serii Strategy & Tactics – Medieval Wars oraz WW II (Android)

Rosyjskie studio HeroCraft obniżyło o połowę cenę dwóch flagowych odsłon serii Strategy & Tactics. Medieval Wars pozwala wziąć udział w najbardziej krwawych bitwach średniowiecznej Europy, z kolei akcja WW II rozgrywa się w czasach II wojny światowej. W obu przypadkach otrzymujemy dostęp do kilku obszernych kampanii, rozgrywanych z podziałem na tury z poziomu mapy strategicznej. W grze tego typu nie mogło również zabraknąć trybu potyczek oraz opcji wieloosobowej.

The Sparkle 2 Evo

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 13 zł

Za 1/3 dotychczasowej ceny możecie w tym tygodniu nabyć świetną grę logiczno-zręcznościową The Sparkle 2: Evo. Akcja tej ciekawej produkcji, przywodzącej na myśl flOw studia thatgamecompany, rozgrywa się pod wodą. Wcielamy się w niej w niewielkie stworzonko i stajemy przed zadaniem nadzorowania jego ewolucji. Dokonujemy tego eksplorując wodny akwen, odżywiając się mniejszymi organizmami i unikając niebezpieczeństwa w postaci większych od nas „stworów”. Gra cieszy oko bajecznie kolorową szatą graficzną, której towarzyszy chill-outowa ścieżka dźwiękowa.

Frozen Synapse

iOS (iPhone): za darmo; wcześniej ok. 13 zł; iOS (iPad): za darmo; wcześniej ok. 42 zł

Nadarzyła się znakomita okazja do zapoznania się z turową strategią Frozen Synapse. Tytuł w wersji iOS został udostępniony za darmo – szczególnie zadowoleni powinni być z tego powodu posiadacze iPadów. Produkcję wyróżnia niecodzienna mechanika, w której strony konfliktu planują swoje ruchy jednocześnie, po czym przyglądają się akcji oraz efektom wprowadzonych w życie pomysłów. Gra oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, a także szereg trybów wieloosobowych, w tym kooperację (również międzyplatformową).

Sentinel 4: Dark Star

iOS: za darmo; wcześniej ok. 13 zł

Niedawno Sentinel 4: Dark Star doczekał się sporej aktualizacji, dodającej do kampanii m.in. pięć nowych map. Teraz o grze znowu jest głośno, gdyż posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą pobrać ją przez kilka najbliższych dni zupełnie za darmo. Produkcja jest klasycznym reprezentantem gatunku tower defense – gracz odpiera w niej ataki kolejnych fal przeciwników instalując i ulepszając wieżyczki, a także korzystając z dodatkowego wsparcia (np. nalotów). Największym atutem produkcji, jak i całej serii, są świetnie zaprojektowane, obszerne mapy.

Table Tennis Touch

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 17 zł

Z okazji Chińskiego Nowego Roku o 75% obniżono cenę gry Table Tennis Touch­ – bodaj najbardziej udanej próby przeniesienia tenisa stołowego w realia mobilne. Tytuł charakteryzuje się dobrym, realistycznym modelem rozgrywki oraz bardzo ładną grafiką. W efekcie fani „ping-ponga” otrzymują bardzo smaczne danie, które zyska jeszcze, gdy twórcom ze studia Yakuto uda się wreszcie zaimplementować dawno obiecany tryb multiplayer.

Humble Square Enix Bundle 2 – m.in. Hitman GO

Najnowszą akcją promocyjną Humble Bundle objęto gry wydane przez firmę Square Enix. W oferowanym zestawie znalazło się miejsce m.in. dla świetnej mobilnej gry logicznej Hitman GO. Tytuł można nabyć w pakiecie z Hitman: Absolution oraz Supreme Commander 2 za dowolną kwotę. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na dedykowanej jej stronie internetowej. Promocja potrwa do 3 marca i wkrótce zostanie rozszerzona o kolejne tytuły.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone - m.in. Rayman Fiesta Run i Bridge Constructor: Medieval

W tym tygodniu w ramach Okazji Red Stripe oferowanych jest aż pięć, zróżnicowanych gatunkowo produkcji. Za co najmniej połowę dotychczasowej kwoty można nabyć: platformówkę Rayman Fiesta Run, logiczną zręcznościówkę Freddy, klasyczne Checkers by Post, logiczne Bridge Constructor: Medieval oraz strzelankę Modern Combat 5: Blackout. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: