Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCiOSANDWP
Okładka Flashout 2 (PC)
OkładkaFlashout 2 (PC)

Flashout 2

Kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej studia Jujubee, określanej mianem „polskiego WipEouta”.

Wyścigi | science fiction | elementy zręcznościowe | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flashout 2 Premiera

27mar2014

iOS

25kwi2014

AND

6cze2014

PC

2sty2015

WP

producent: Jujubee wydawca: Jujubee Strona oficjalna

Gry podobne do Flashout 2

A.I.M. Racing

Death Road

Pacer

Sequel futurystycznej gry wyścigowej Flashout 3D, wyprodukowanej przez katowickie studio Jujubee i określanej przez graczy mianem „polskiego Wipeouta”. Pierwsza część gry została przeniesiona na monitory pecetów po sporym sukcesie, jaki osiągnęła na urządzeniach mobilnych i konsoli OUYA. Kontynuacja powstawała od początku z myślą o wielu platformach sprzętowych.

Jak łatwo się domyślić, we Flashout 2 zasiądziemy po raz kolejny w kokpicie futurystycznej anty-grawitacyjnej maszyny, by wziąć udział w morderczej rywalizacji na rozsianych po całym świecie trasach. Wypełnione są one bowiem nie tylko szalonymi pętlami, karkołomnymi wirażami i ukrytymi skrótami, ale również całą masą rywali, niekoniecznie wyznających zasadę fair play. Aby zyskać przewagę nad konkurencją, musimy wyposażyć naszą maszynę w szereg ulepszeń oraz broni. Za zdobywane podczas kolejnych wyścigów monety możemy nabywać rozmaite modyfikacje i power-upy czy nowsze modele bolidów o znacznie lepszych parametrach technicznych.

W porównaniu z pierwowzorem, we Flashout 2 wprowadzono elementy fabuły, którą poznajemy, oglądając filmiki przerywnikowe. Wyraźnie poprawiono też oprawę graficzną oraz silnik fizyczny, odpowiedzialny za zachowanie bolidu. W grze czeka na nas cała masa zupełnie nowych maszyn, potężnych broni i rozmaitych gadżetów. Do ulepszonego i znacznie rozbudowanego trybu kariery otrzymujemy zupełnie nowe tryby gry, takie jak Eliminacja, Destrukcja czy Versus. Sporo uwagi poświęcono też trybowi multiplayer, pozwalającemu na bezpośrednią rywalizację z innymi graczami oraz umieszczanie swych wyników w internetowych rankingach. Naszym morderczym zmaganiom towarzyszy dynamiczna, elektroniczna ścieżka dźwiękowa, mająca wpływ na wygląd i kolorystykę otoczenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 9,4 / 10 na podstawie 873 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Flashout 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Flashout 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.33 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista/7/8
PC
iOS
AND
WP