Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 17 maja 2014, 10:21

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 17-18 maja (m.in. Neuroshima Hex i Sine Mora)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Shadow Sun, Sine Mora, Neuroshima Hex oraz Game Dev Story.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na platformach dystrybucji cyfrowej App Store, Google Play i Windows Phone Store. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

The Shadow Sun

 iOS: 2,69 euro, czyli ok. 11 zł; pierwotnie 6,99 euro

The Shadow Sun to obszerna gra cRPG od studia Ossian (twórców udanego rozszerzenia Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate), wzorowana na takich markach jak Dragon Age czy The Witcher. Produkcja, w której nacisk położony został na fabularną głębię, zróżnicowanie świata i intensywny gameplay, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Szczególnie, gdy jej cena została obniżona o więcej niż połowę.

Neuroshima Hex

iOS: 2,69 euro, czyli ok. 11 zł; pierwotnie 4,49 euro – Google Play: 2,99 zł; pierwotnie ok. 10 zł

Elektroniczna odsłona doskonałej, logiczno-taktycznej gry planszowej autorstwa Michała Oracza okazała się jedną z lepszych adaptacji planszówek na urządzenia mobilne. Cieszy więc informacja, że tytuł trafił do promocji. Starcia czterech armii – Posterunku, mutantów Borgo, gangów Hegemonii i maszyn Molocha – zaskakują dużą dynamiką, a w lokalnym trybie multiplayer wspólnie rywalizaować mogą cztery osoby.

Flashout 2

iOS: 0,89 euro, czyli ok. 4 zł; pierwotnie 2,69 euro – Google Play: 5,99 zł

Kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej od katowickiego studia Jujubee ciągle znajduje się na solidnej przecenie w App Store. Tytuł warto przetestować nie tylko dlatego, że wyprodukowali go Polacy. Mamy tu do czynienia z udanym klonem Wipeouta, cechującym się ładną oprawą graficzną i dynamicznym modelem jazdy/lotu. Ponadto nie do przecenienia jest możliwość toczenia zmagań w sieciowym trybie multiplayer.

Riptide GP2

iOS: 0,89 euro, czyli ok. 4 zł; pierwotnie 1,79 euro – Google Play: ok. 6 zł; pierwotnie 8,99 zł

Dynamizm, dramaturgia, doskonałe sterowanie i piękna szata graficzna to najważniejsze cechy Riptide GP2 – wydanej przed rokiem kontynuacji bardzo udanych wyścigów skuterów wodnych od studia Vector Unit. Produkcja, idealnie skrojona pod urządzenia mobilne, cieszy się ciągle wysoką popularnością, o czym świadczy fakt, że ze znalezieniem rywali w sieciowym multiplayerze nie ma większych problemów. Promocja z pewnością pomoże utrzymać ten status.

Machinarium

iOS: 2,69 euro, czyli ok. 11 zł; pierwotnie 4,49 euro - Google Play: 10 zł; pierwotnie 15 zł

Osoby, którym umknęło pierwsze wydanie cyklu „Promocje mobilne na weekend”, pragniemy poinformować, że doskonała przygodówka czeskiego studia Amanita Design w dalszym ciągu oferowana jest w promocji. Cena hitu, który zachwycił setki graczy wybitną warstwą audiowizualną i bardzo dobrymi łamigłówkami, została obniżona o ok. 40%.

Sine Mora

iOS: 2,69 euro, czyli ok. 11 zł; pierwotnie 2,69 euro – Google Play: ok. 9 zł; pierwotnie 19,99 zł

Do 18 maja fani shmupów, czyli arcade’owych strzelanek, mogą skorzystać z 60% promocji na Sine Mora. Gra, wyprodukowana przez studio Digital Extremes we współpracy z Goichi Sudą (Killer7 i serii No More Heroes) i kompozytorem Akirą Yamaoką (Silent Hill), okazała się naprawdę niezła, a przy tym zachwyciła świetną oprawą audiowizualną. Konwersja na urządzenia mobilne zachowała wszystkie atuty oryginału – niestety, okupiono to wysokimi wymagania sprzętowymi, więc zanim zdecydujecie się na zakup upewnijcie się, że posiadacie wystarczająco silnego smartfona lub tablet.

Game Dev Story

Google Play: ok. 9 zł; pierwotnie ok. 14 zł

Dzięki Game Dev Story o japońskim studiu Kairosoft usłyszał cały świat. Niezwykle grywalna formuła, atrakcyjna szata graficzna i chwytliwa tematyka – który z graczy nie chciałby rozkręcić własnego, growego biznesu – pomogły tej prostej strategii ekonomicznej odnieść naprawdę duży sukces i zapoczątkować całą serię podobnych w założeniach, a mimo to wyjątkowo wciągających gier.

iKOiD's Grand Strategy Bundle

2,99 dolary, czyli ok. 10 zł

Do 29 maja potrwa promocja iKOiD's Grand Strategy Bundle, za sprawą której można wejść w posiadanie ciekawego zestawu gier na system Android. Za ok. 10 zł, czyli kwotę o 80% niższą, niż gdyby kupować każdy tytuł z osobna, pozyskacie trzy strategie (1941, Desert Stormfront, Lushington Springs), grę logiczną (Cubot Premium) oraz planszówkę (Abalone).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.