Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 grudnia 2014, 11:09

Promocje mobilne na weekend 20–-21 grudnia (m.in. Deus Ex: The Fall, McPixel, cykl Final Fantasy)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Deus Ex: The Fall, McPixel, The Shadow Sun, cykl Final Fantasy, Chaos Rings, Reckless Racing, The Room Two i Bastion.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Tym razem liczba przecen potrafi przyprawić o zawrót głowy – przyczyną tego są oczywiście nadciągające Święta Bożego Narodzenia oraz związane z nimi wyprzedaże.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deus Ex: The Fall

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 25 zł

Świąteczne wydanie naszego cyklu chcielibyśmy rozpocząć informacją o solidnej przecenie pierwszoosobowego RPG-a akcji Deus Ex: The Fall. Jest to zaskakująco udana odsłona kultowego cyklu, stworzona od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja stanowi ciekawe uzupełnienie doskonałego Deus Ex: Human Revolution – oferuje głęboką fabułę, efektowne wymiany ognia, system rozwoju bohatera, hakowanie, skradanie się i interakcje z NPC-ami. Za tych parę złotych grzech nie wziąć.

Wyprzedaż jRPG-ów firmy Square Enix - serie Final Fantasy, Chaos Rings

Firma Square Enix obniżyła ceny wielu swoich kultowych jRPG-ów. Promocją objęto zarówno rdzennie mobilne Chaos Rings, jak i wysokiej jakości konwersje pierwszych odsłon uznanego cyklu Final Fantasy. Co ważne, na tańsze zakupy mogą się wybrać zarówno posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem, jak i iOS. Pełną listę znajdziecie poniżej:

McPixel

Android: 2,99 zł; wcześniej ok. 10 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

McPixel – dzieło polskiego dewelopera Mikołaja „Sos” Sosowskiego – jest zwariowaną przygodówką, angażującą gracza w rozwiązywanie krótkich, samodzielnych wyzwań, których jest tu (łącznie z darmowym dodatkiem) 150. Każde z nich sprowadza się do zapobiegnięcia katastrofie i gracz ma na to zaledwie 20 sekund. W tym czasie musi wymyśleć sposób na powstrzymanie nieuchronnego, co zwykle wiąże się z koniecznością wykonywania bardzo absurdalnych czynności. Gra jest jedną z ciekawszych produkcji niezależnych ostatnich lat i za kilka złotych nie sposób jej nie sprawdzić.

Wyprzedaż gier studia Pixelbite – m.in. cykl Reckless Racing i Repulze

Szwedzkie studio Pixelbite, działające na rynku mobilnym, specjalizuje się w grach wyścigowych. Do największych dzieł tego dewelopera należy przede wszystkim cykl top-down racerów Reckless Racing, potrafiący dostarczyć nie lada wrażeń każdemu fanowi ścigałek pokroju Micro Machines. Tym bardziej cieszy, że w świątecznej promocji znalazły się wszystkie trzy odsłony serii. Dodatkowo objęto nią futurystyczne Repulze oraz pełne akcji Reckless Getaway.

Wyprzedaż serii Bridge Constructor

50% obniżki ceny doczekały się wszystkie trzy odsłony najpopularniejszej mobilnej seria gier logicznych traktujących o budowie mostów. Cykl ma wielu oddanych fanów, ale zapewne wielu z Was o nim dotąd nie słyszało. Świąteczna promocja wydaje się idealnym momentem na rozpoczęcie znajomości. Tym bardziej, że gry prezentują wysoki poziom wykonania, oferując przyjazny interfejs i ładną szatę graficzną, z którą udanie współpracuje zaawansowany silnik fizyki, wyliczający wytrzymałość stawianych przez nas konstrukcji.

Wyprzedaż serii Trainz – m.in. Trainz Simulator i Trainz Driver

Symulatory kolei mają mocnych przedstawicieli również na smartfonach i tabletach. Fanom tego typu rozrywki z pewnością polecić można gry z serii Trainz, które z okazji okresu świątecznego doczekały się godnej uwagi obniżki cen. Pełną listę oferowanych produkcji znajdziecie poniżej:

The Shadow Sun

Android: 2,99 zł; wcześniej ok. 30 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 19 zł

Przeceną (w przypadku Androida aż 90%!) objęto również grę The Shadow Sun – klasyczne cRPG z trójwymiarową grafiką, oferujące kampanię długą na kilkadziesiąt godzin i znakomite wykonanie techniczne. Twórcy ze studia Ossian, znani z pecetowych Neverwinter Nights: Darkness over Daggerford oraz Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate, przygotowali na potrzeby gry niezwykły świat, zainspirowany opowiadaniami o przygodach Conana Barbarzyńcy i dziełami mistrza horroru H. P. Lovecrafta, trzy klasy postaci (wojownik, łotrzyk, mag), a także bogaty system walki wzorowany na rozwiązaniach z Wiedźmina 2.

Świąteczne wyprzedaże w App Store i Google Play

Okres świąteczny kojarzy się graczom nie tylko ze spędzaniem czasu w rodzinnym gronie, ale też z szeroko zakrojonymi obniżkami cen gier. Nie inaczej jest na rynku mobilnym, o czym najlepiej świadczy ilość i jakość obniżek opisanych w tym wydaniu naszego cyklu. Poniżej zamieszczamy listę innych ciekawych promocji, na które natrafiliśmy przeglądając platformy App Store i Google Play:

Świąteczne przeceny gier na Windows Phone – m.in. Okazje Red Stripe, wyprzedaż gier EA i Gameloft

Świąteczna gorączka nie ominęła platformy Windows Phone. Do dwunastu pozycji objętych w zeszłym tygodniu akcją promocyjną Okazje Red Stripe, dołączyły kolejne produkcje, w tym niektóre dzieła firm Electronic Arts (m.in. Mass Effect Infiltrator za 9,99 zł) oraz Gameloft (The Amazing Spider-Man 2 za 9,99 zł).