Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 marca 2015, 10:35

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 14-15 marca (m.in. Shantae: Risky Revenge, 8bit Doves, Dragon's Blade II)

W tym tygodniu na promocji znalazło się kilka niezłych gier mobilnych. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak Shantae: Risky Revenge, 8bit Doves, Dragon's Blade II i Demong Hunter.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Demong Hunter

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

Jeszcze przez jakiś czas za połowę ceny będzie można nabyć dynamiczną, trójwymiarową grę RPG akcji Demong Hunter. Produkcja, utrzymana w konwencji fantasy, pozwala wcielić się w jednego z sześciu bohaterów, reprezentujących różne klasy, i stanąć do szeregu walk z setkami różnego rodzaju stworów. Zabawę urozmaica prosty, ale przyjemny w odbiorze system rozwoju postaci. Twórców należy też pochwalić za zgrabną grafikę 3D.

Shantae: Risky Revenge

iOS: za darmo; wcześniej ok. 12 zł

Miłą niespodziankę wszystkim posiadaczom urządzeń z systemem iOS sprawiło studio WayForward Technologies, które udostępniło za darmo mobilną konwersję doskonałej, dwuwymiarowaej platformówki Shantae: Risky Revenge – jednej z najlepszych gier na konsolę Nintendo DS. Główną bohaterką jest kobieta-dżin Shantae, która posiadła zdolność przyjmowania postaci różnych zwierząt. W ten sposób nabywa utożsamianych z nimi zdolności, pomagających w zaliczaniu kolejnych świetnie zaprojektowanych poziomów.

8bit Doves

iOS: za darmo; wcześniej ok. 12 zł

Studio Nitrome dostarczyło w nasze ręce kilka niesamowicie grywalnych, dwuwymiarowych gier na smartfony i tablety, że wspomnieć choćby Icebreaker: A Viking Voyage. Inną udaną grą stworzoną przez ten niezależny zespół jest 8bit Doves – dopracowana zręcznościówka, stylizowana na będący w cenie oldskul. Grę wyróżnia postać głównego bohatera; w tej roli zanurzony we śnie mężczyzna, spełniający swoje marzenia o lataniu.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Akcja promocyjna Okazje Red Stripe doczekała się kolejnej edycji. W tym tygodniu za połowę dotychczasowej ceny można nabyć: godnego uwagi shmupa Shoot 1UP, kontynuację doskonałego jRPG-a Dragon’s Blade II oraz propozycję dla najmłodszych użytkowników Toca Train. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: