Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2013, 12:15

autor: Orlov

Promocja w Origin z okazji targów gamescom – obniżki nawet do 70%

Z okazji targów gamescom firma Electronic Arts przygotowała szereg promocji na swojej platformie dystrybucji cyfrowej Origin. Sięgającymi nawet 70% obniżkami objęte zostały takie tytuły jak Battlefield 3, czy The Sims 3.

Promocja w Origin z okazji targów gamescom – obniżki nawet do 70% - ilustracja #1

Z okazji odbywających się w niemieckiej Kolonii targów gamescom firma Electronic Arts przygotowała szereg promocji na najpopularniejsze tytuły dostępne w serwisie. Sięgające nawet 70% obniżki cen objęły takie marki jak Battlefield 3, The Sims 3, czy też Tomb Raider. Promocja dotyczy wyłącznie oferty platformy dystrybucji cyfrowej Origin i potrwa do 27 sierpnia tego roku.

Najciekawsze obniżki w ramach promocji:

 1. Battlefield 3 Edycja Premium (zawiera podstawową grę i usługę Premium): 59,5 złotych (zamiast 119 złotych)
 2. Battlefield 3 Premium (sama usługa): 49,5 złotych (zamiast 99 złotych)
 3. Crysis 3 Edycja Specjalna: 36,63 złotych (zamiast 99 złotych)
 4. Mass Effect 3: 16,47 złotych (zamiast 54,9 złotych)
 5. SimCity Edycja Specjalna: 84,5 złotych (zamiast 169 złotych)
 6. Tomb Raider Edycja Rozbitka: 44,17 złotych (zamiast 129 złotych)
 7. The Sims 3: Rajska Wyspa: 49,5 złotych (zamiast 99 złotych)

Z pełną ofertą zapoznacie się pod tym adresem. Przypominamy, że do skorzystania z promocji wymagane jest posiadanie konta w serwisie Origin, a także zainstalowanie jego klienta na komputerze.

Warto przy tym pamiętać o trwającej jeszcze tydzień ofercie Humble Origin Bundle, gdzie za niemal „co łaska” otrzymamy dostęp do takich tytułów jak między innymi Dead Space 3, czy też Crysis 2: Maximum Edition. Natomiast za kwotę powyżej średniej wszystkich datków (w chwili pisania tekstu minimum 4.82 dolara, czyli około 15 złotych) otrzymamy również Battlefield 3 i The Sims 3 wraz z Pakietem Startowym. Więcej szczegółów na temat akcji przeczytacie w tym artykule.

 1. Pełna oferta promocji
 2. Strona akcji Humble Origin Bundle
 3. Oficjalna strona serwisu Origin
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.