Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2007, 17:33

autor: Jiker

Project Offset także w wersji na konsolę Xbox 360

Prace nad Project Offset rozpoczęły się trzy lata temu. Wiele osób zdołało więc już o niej zapomnieć. Przypominamy zatem, że owa gra akcji powstaje głównie z myślą o sieciowych potyczkach. Od samego początku wiemy, że wezmą w nich udział właściciele PC. Wraz z aktualizacją oficjalnej strony internetowej gry dowiedzieliśmy się, że do tego zacnego grona dołączą także posiadacze konsoli Xbox 360.

Prace nad pozycją o tytule Project Offset rozpoczęły się dobre trzy lata temu. Wiele osób zdołało więc już o niej zapomnieć. Przypominamy zatem, że owa gra akcji, utrzymana w konwencji fantasy, powstaje głównie z myślą o sieciowych potyczkach (choć zaoferuje nam także tryb dla pojedynczego gracza). Od samego początku wiemy, że wezmą w nich udział właściciele komputerów osobistych. Wraz z najnowszą aktualizacją oficjalnej strony internetowej dowiedzieliśmy się, że do tego zacnego grona dołączą także posiadacze konsoli Xbox 360.

Project Offset także w wersji na konsolę Xbox 360 - ilustracja #1

Producenci Project Offset – studio Offset Software – udostępnili ponadto kilka nowych zrzutów ekranowych, ukazujący aktualny poziom zaawansowania graficznego. Wśród nieznanych do tej pory materiałów możecie się również natknąć na szczegóły nt. systemu rozgrywki. Bardzo dokładnie opisana została ponadto autorska technologia Offset, na bazie której prowadzona jest produkcja pierwszej gry Offset Software.

Project Offset także w wersji na konsolę Xbox 360 - ilustracja #2

Project Offset ma łączyć w sobie szybką akcję znaną ze strzelanin oraz przepełniony magią świat. Gracze na początku wybiorą rasę i klasę postaci dla swojego bohatera. Będą mogli grać między innymi ludźmi, elfami, czy też krasnoludami oraz wybierać spośród takich profesji jak wojownik, mag czy uzdrowiciel. Następnie rozpoczną przygodę, która toczyć się będzie na rozległych terenach baśniowego świata. Niejednokrotnie przyjdzie im stanąć do walki w wielkich, epickich bitwach.

Światowa premiera Project Offset zapowiadana jest na pierwszą połową przyszłego roku.