Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2016, 11:27

autor: Makek

Pro Evolution Soccer 2017 – demo dostępne do pobrania na konsolach

Firma Konami udostępniła zapowiadaną niedawno wersję demonstracyjną gry Pro Evolution Soccer 2017. Demo można już pobierać za darmo na konsolach – Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Pro Evolution Soccer 2017 – kolejnej piłkarskiej produkcji od japońskiej firmy Konami. Nowy PES zadebiutuje w Polsce 15 września. Podobnie jak przy poprzednich odsłonach tego cyklu, wydawca udostępnił przed premierą wersję demonstracyjną gry. Pobierzecie ją na konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

W wersji demonstracyjnej Pro Evolution Soccer 2017 znajdziemy 9 zespołów oraz 2 stadiony. - Pro Evolution Soccer 2017 – demo dostępne do pobrania na konsolach - wiadomość - 2016-08-24
W wersji demonstracyjnej Pro Evolution Soccer 2017 znajdziemy 9 zespołów oraz 2 stadiony.

Aby pobrać wersję próbną Pro Evolution Soccer 2017 na konsolach Sony, zajrzyjcie na stronę PlayStation Store, skąd możecie pobrać demo na PS3 oraz PS4. W przypadku Xboksów należy odwiedzić witrynę Microsoftu, gdzie znajdziecie zarówno edycję na Xboksa 360 jak i Xboksa One. Plik do pobrania zajmuje niecałe 4 GB na obecnej generacji konsol, oraz mniej niż 2 GB na starszych sprzętach.

Demo Pro Evolution Soccer 2017 zawiera 9 grywalnych drużyn, wśród których jest znajdującą się na okładce FC Barcelona, ale także Arsenal Londyn, Atlético Madryt czy reprezentacje Francji i Niemiec. Mecze rozgrywane są na dwóch dostępnych stadionach – Camp Nou oraz Neu Sonne Arena. Wersja próbna pozwoli wypróbować zapowiadane systemy Advanced Instructions czy Precise Pass. Osoby, które zdecydują się na pobranie dema otrzymają także wirtualne bonusy w postaci 10 000 punktów GP. Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę internetową Konami.

Pro Evolution Soccer 2017 w skrócie:

  • kolejna odsłona gry piłkarskiej od firmy Konami,
  • rozbudowana wersja na konsolach obecnej generacji – PC, X360 oraz PS3 otrzymają okrojone edycje,
  • zadebiutuje 15 września na PS4, PS3, XOne, X360 oraz PC.

Niestety, posiadacze PC-tów muszą na razie obejść się smakiem, bowiem demo pojawiło się jedynie na konsolach. Można się jednak spodziewać, że zadebiutuje ono w przyszłości także na komputerach osobistych. Tak przynajmniej działo się w poprzednich latach – np. wersja próbna Pro Evolution Soccer 2016 na blaszakach pojawiła się dopiero kilka dni po premierze pełnej gry. W tym roku nie mamy jednak pewności, że tak się stanie.

Ostatnia aktualizacja: 2016-08-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach