Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2015, 10:19

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pro Evolution Soccer 2016 - zobacz gameplay z nadchodzącej odsłony

W serwisie IGN opublikowano rozgrywkę z nadchodzącej gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2016, na której zaprezentowano m.in. dynamiczny system pogody. Tytuł ukaże się 18 września bieżącego roku.

W serwisie IGN ukazał się powyższy materiał wideo, prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej grze piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2016. Dzięki niemu możemy zapoznać się chociażby z samą oprawą graficzną, która według twórców jest znacznie lepsza niż w zeszłorocznej odsłonie. Ponadto zaprezentowano także systemem dynamicznej pogody. Całość prezentuje się przynajmniej dobrze, ale dopiero po premierze okaże się czy wprowadzone przez Konami zmiany faktycznie są tak rewelacyjne jak głoszą producenci. Pamiętajcie także, że powyższe nagranie odzwierciedla stan gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Edycje na Xboksa 360 i PlayStation 3 będą najpewniej tym samym, co w zeszłym roku, a wersja PC-towa… cóż, tego nie wiemy.

Pro Evolution Soccer 2016 - obejrzyj rozgrywkę z nadchodzącej odsłony - ilustracja #1
Pro Evolution Soccer 2016 w skrócie:
  • Gatunek: gra sportowa / piłka nożna
  • Deweloper: Konami
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PS3, X360, PC
  • Data premiery: 18 września 2015 roku

Przypominam bowiem, że Pro Evolution Soccer 2015 na komputerach osobistych miało się różnić kilkoma szczegółami od edycji na najnowsze urządzenia Sony i Microsoftu, a finalnie otrzymaliśmy grę dużo gorszą (co nie znaczy, że strasznie złą), którą ElMundo podsumował w swojej recenzji słowami:

„Pro Evolution Soccer 2015 w wersji na PC niestety zawodzi. Komputery potraktowano w tym roku po macoszemu, implementując praktycznie tylko niektóre nowości i mechanizmy w rozgrywce, które na dodatek nie zawsze działają tak, jak powinny.”

Miejmy zatem nadzieję, że tym razem Konami bardziej przyłoży się do tego wydania. Premiera Pro Evolution Soccer 2016 odbędzie się 18 września bieżącego roku.