Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2014, 11:02

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2015 - ujawniono różnice pomiędzy wersjami gry na PC-ty, a konsole PS4 / XOne

Firma Konami opublikowała w serwisie społecznościowym Facebook różnice dzielące wersje gry Pro Evolution Soccer 2015 na komputery PC, a konsole PlayStation 4 i Xbox One. Okazało się, że będą to tylko kosmetyczne zmiany, nie mające żadnego wpływu na rozgrywkę.

Twórcy gry Pro Evolution Soccer 2015 wyjaśnili w serwisie społecznościowym Facebook, jakie różnice dzielić będą wersje gry na PlayStation 4 i Xbox One, a komputery osobiste. Okazało się, że edycja dedykowana PC-tom jawi się jako nieco gorsza od tego, co otrzymają użytkownicy next-genów firm Sony i Microsoft. Najnowsze konsole pochwalą się m.in. lepszym oświetleniem, większą ilością kibiców zasiadających na trybunach, poprawioną głębią ostrości czy też ulepszoną jakością strojów. Pozostałe elementy, jak rozgrywka, tryby, animacje, itd. będą identyczne. Oznacza to, że mamy do czynienia z kosmetycznymi różnicami i pomiędzy tymi wersjami nie będzie takiej przepaści, jak pomiędzy grą FIFA 14 z i bez technologii Ignite.

Pro Evolution Soccer 2015 – w PC-towej wersji zabraknie kilku bajerów.
Pro Evolution Soccer 2015 – w PC-towej wersji zabraknie kilku bajerów.

Pro Evolution Soccer 2015 ma być pozbawione błędów poprzedniej odsłony i tym razem zaoferuje fanom serii szereg znaczących zmian. Ulepszeniu ulegnie m.in. sztuczna inteligencja, oprawa graficzna, silnik odpowiadający za fizykę i nie tylko. Dodatkowo w produkcji zostanie zastosowany system mikropłatności, związany z funkcjonalnością trybu myClub. Wszystko to będziemy mogli sprawdzić przed zakupem pełnej wersji. Demo produkcji zostanie bowiem udostępnione 17 września. Najnowsza odsłona sportowej serii firmy Konami ukaże się 13 listopada na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Pro Evolution Soccer to jedna z najpopularniejszych serii gier wideo, której kolejne części ukazują się od 1996 roku. Produkcja znana była jako Goal Storm, International Superstar Soccer Pro, czy też ISS Pro Evolution, a od 2001 roku marka w Europie funkcjonuje pod nazwą Pro Evolution Soccer. Poszczególne odsłony serii zagościły na większości platform sprzętowych – od konsoli PSX, przez pierwszego Xboksa, aż po PlayStation 3, PC-ty, handheldy i urządzenia mobilne.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach