Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2014, 15:55

autor: Ender

Pro Evolution Soccer 2015 – wersja demo dostępna na Steamie

Konami udostępniło wersję demonstracyjną gry Pro Evolution Soccer 2015. Demo możemy ściągnąć za pośrednictwem serwisu Steam.

Pro Evolution Soccer 2015 – wersja demonstracyjna dostępna na Steamie - ilustracja #1

Konami udostępniło na Steamie wersję demonstracyjną gry Pro Evolution Soccer 2015. Ważące nieco ponad 1GB demo pozwoli przekonać się graczom czy warto inwestować w pecetową wersję tytułu, która niestety odstaje od swoich konsolowych odpowiedników. Jakość portu opisaliśmy zresztą w recenzji, która przygotowana została przez nasz serwis. Jak się okazało, podobnie jak w poprzednich latach, Konami nie zadbało o to, by wszystkie wersje jej flagowej serii prezentowały podobny poziom techniczny, przez co konsolowe edycje gry ponownie zostawiły pecetową w tyle. Wersja tytułu na Xboksa One i PlayStation 4 spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków oraz recenzentów, którzy chwalili warstwę graficzną i sterowanie.

Najnowsza odsłona serii Pro Evolution Soccer jest pierwszą wydaną na konsolach PlayStation 4 I Xbox One. Obie wersje mogą pochwalić się szeregiem ulepszeń – począwszy od znacznie lepszej oprawy graficznej, fizyki, aż po sztuczną inteligencję. Pojawił się również tryb myClub, czyli ulepszony system Master League Online oraz szereg innych, mniejszych nowinek.

  1. Demo Pro Evolution Soccer 2015 w serwisie Steam
  2. Oficjalna strona internetowa serii Pro Evolution Soccer
  3. Recenzja gry Pro Evolution Soccer 2015 – pecet na spalonym

Ostatnia aktualizacja: 2014-11-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach