Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2013, 13:28

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2014 otrzyma demo w przyszłym miesiącu

W najbliższych dniach poznamy szczegóły dotyczące dema gry Pro Evolution Soccer 2014. Już teraz jednak wiemy, że wersja demonstracyjna ukaże się w sierpniu.

Firma Konami ujawniła, że w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje wersja demonstracyjna gry Pro Evolution Soccer 2014. Niestety obecnie nie wiemy nic więcej na ten temat. Dalsze szczegóły mają zostać udostępnione w najbliższych dniach.

Demo gry Pro Evolution Soccer 2014 ukaże się w sierpniu. - Pro Evolution Soccer 2014 otrzyma demo w przyszłym miesiącu - wiadomość - 2013-07-30
Demo gry Pro Evolution Soccer 2014 ukaże się w sierpniu.

Szykuje się więc znakomita okazja do przetestowania zapowiadanych przez twórców zmian. Najnowsza edycja popularnej serii gier wideo ma zaoferować ma szereg nowości, o których pisaliśmy na początku czerwca. Tytuł wprowadzi między innymi technologię TrueBall (obliczanie parametrów futbolówki, zawodników, sędziów) i M.A.S.S. (animacje kolizji i kontaktów fizycznych pomiędzy zawodnikami), a wszystko działać ma dzięki Fox Engine.

Co ciekawe, nowinki te zarezerwowane są dla obecnych konsol, gdyż jak doskonale wiemy, produkcja nie ukaże się w tym roku na urządzeniach nowej generacji. Pro Evolution Soccer 2014 zadebiutuje na rynku amerykańskim 24 września na Xboksie 360 i PlayStation 3. W Europie projekt zapewne pojawi się trzy dni później, jednak termin ten nie został jeszcze potwierdzony.

Więcej informacji na temat nadchodzącej gry znajdziecie w naszej zapowiedzi. Natomiast osoby, które są już pewne zakupu, odsyłam do porównywarki cenowej, która pomoże wam upolować najkorzystniejszą ofertę.