Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2016, 09:30

autor: Entelarmer

Premiera Total War: Warhammer

O godzinie 9:00 w serwisie Steam zadebiutowała gra Total War: Warhammer. Najnowszą odsłonę strategicznej serii studia Creative Assembly możecie zakupić w sklepach dystrybucji cyfrowej bądź w wydaniu pudełkowym.

Zielonoskóre hordy debeściaków orkuf ruszają na kolejne Waaagh! - Premiera Total War: Warhammer - wiadomość - 2016-05-24
Zielonoskóre hordy debeściaków orkuf ruszają na kolejne Waaagh!

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami, dziś doczekaliśmy się premiery gry Total War: Warhammer – najnowszej odsłony strategicznego cyklu od studia Creative Assembly. Tytuł zadebiutował równo o godzinie 9:00 w serwisie Steam i innych sklepach dystrybucji cyfrowej. Możliwe jest także nabycie pudełkowej edycji, wydanej w naszym kraju przez firmę Cenega w kinowej polskiej wersji językowej. Przypomnijmy – w najnowszej odsłonie serii Total War trafiamy do Starego Świata gry bitewnej Warhammer Fantasy Battle, pełnego magii i fantastycznych stworów. Możemy wybrać spośród czterech różnych frakcji, przy czym w przypadku zamówienia gry nie później niż tydzień po premierze otrzymamy również dostęp do piątej strony konfliktu – sił niepodzielnego Chaosu. Total War: Warhammer wprowadza sporo modyfikacji do schematu znanego z poprzednich odsłon cyklu, przede wszystkim w postaci elementów fantastycznych, takich jak wspomniana magia oraz jednostki latające.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: WIndows 7 (64-bit)
  • Procesor: Core 2 Duo 3.0 GHz
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTS 450 / Radeon HD 5770 (1 GB)
  • Wolne miejsce na dysku: 35 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: WIndows 7 / 8.1 / 10 (64-bit)
  • Procesor: Core i5-4570 3.2 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X (2 GB)
  • Wolne miejsce na dysku: 35 GB

Wypada też wspomnieć, że firma AMD udostępniła nowe sterowniki dla swoich układów graficznych o numerze 16.5.3, dostosowane pod dwie debiutujące dzisiaj produkcje: sieciową strzelankę Blizzarda Overwatch oraz właśnie Total War: Warhammer. Konkurencyjna NVIDIA również wypuściła własną aktualizację, tyle że z myślą o pierwszej ze wspomnianych produkcji (a także War Thunder). Jak poinformowano na oficjalnej stronie kart grafiki z rodziny GeForce, firma wspólnie z twórcami z Creative Assembly pracuje nad „rozwiązaniem problemów odkrytych w czasie testów”. Oczywiście zalecono pobranie najnowszej wersji sterowników, oznaczonej numerem 368.22.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Masz problemy techniczne z Total War: Warhammer?

Wszystko u mnie działa ok.
64,5%
Gra wywala się do pulpitu.
13,5%
Wydajność jest kiepska.
11%
Mam inny, nietypowy problem.
11%
Zobacz inne ankiety
Total War: Warhammer

Total War: Warhammer