Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 16 listopada 2012, 17:01

Premiera Sonic & All-Stars Racing Transforme​d

Kontynuacja szalonych wyścigów z najpopularniejszym jeżem w świecie gier właśnie pojawiła się na półkach sklepowych. Sonic & All-Stars Racing Transformed dostępne jest od dziś na PlayStation 3, Xbox 360 i PlayStation Vita.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Niebieski jeż Sonic wraz z innymi bohaterami gier SEGA, stawia się po raz kolejny na linii startu wielkiego wyścigu. Kręte trasy, wijące się po lądzie, na wodzie i w powietrzu, gracze pokonywać będą w niesamowitych pojazdach, które potrafią zmienić się z samochodu w łódź lub samolot w trakcie wyścigu! Do pokonania przeciwników trzeba używać wielu widowiskowych manewrów jak driftowanie, wykonywanie beczek oraz używanie dopalacza. Dodatkowo można również używać broni i odpalić specjalny manewr All-Star by zyskać przewagę nad rywalami.

Gracze muszą uważać nie tylko na przeciwników na torze, ale i na samą trasę. Nierzadko w trakcie wyścigu droga poprowadzi nad urwisko, lub rwąca rzeka nagle zupełnie wysycha, ale pojawiają się nowe trasy, którymi można pojechać, popłynąć lub pofrunąć – ze zmieniającymi się „w locie” pojazdami jest to łatwe. To do gracza należy dobre rozpoznanie trasy i odkrycie alternatywnych dróg, by jako pierwszy zameldować się na mecie. Sonic & All-Stars Racing Transformed nie jest zwykłą grą wyścigową. To wyścigi totalnie przeobrażone!

Wspaniałą zabawę z Sonic & All-Stars Racing Transformed gwarantują:

  1. Ponad 25 aren i dynamicznie zmieniających się tras, inspirowanych światami z bogatej historii gier SEGI.
  2. Ponad 20 legendarnych postaci z gier SEGA, każda ze swoim unikalnym pojazdem.
  3. W pełni przeobrażające się pojazdy, które zmieniają się w trakcie wyścigu z samochodu w łódź lub samolot.
  4. Masa niezwykłych broni i specjalnych manewrów All-Star do wykorzystania w walce na trasie.
  5. Ścigaj się z 10 rywalami przez Internet lub z 4 przyjaciółmi na jednej konsoli.

Gra Sonic & All-Stars Racing Transformed jest dostępna w sprzedaży od dzisiaj na konsolę PLAYSTATION 3 (179,99 PLN), Xbox 360 (179,99 PLN) i PLAYSTATION Vita (179,99 PLN).