Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2019, 17:06

autor: Entelarmer

Rabbids Coding już dostępne za darmo

Firma Ubisoft udostępniła Rabbids Coding - darmową grę edukacyjną z tytułowymi Kórlikami w roli głównej. Produkcja ma nauczyć nas podstaw programowania w prosty i przyjemny sposób.

Szalone Kórliki powracają w… grze edukacyjnej? - Rabbids Coding już dostępne za darmo - wiadomość - 2019-10-09
Szalone Kórliki powracają w… grze edukacyjnej?

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się o powrocie niepokornych Kórlików Ubisoftu w Rabbids Coding – grze edukacyjnej mającej uczyć podstaw programowania. Zgodnie z zapowiedzią, produkcja jest już dostępna za darmo na oficjalnej stronie francuskiego wydawcy. Tytuł dostępny jest tylko na komputerach osobistych, a do pobrania go niezbędne jest posiadanie konta Ubisoftu oraz zainstalowanego klienta Uplay. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej na temat Rabbids Coding, możecie zapoznać się z premierowym zwiastunem, który zamieściliśmy poniżej.

Rabbids Coding zabiera nas na międzynarodową stację kosmiczną, która miała nieszczęście stać się kolejnym celem Kórlików. Naszym zadaniem jest pozbycie się psotnych długouchych poprzez wydawanie im szeregu instrukcji (a czasem zachęcenie ich kawałkiem kiełbasy). Zabawa sprowadza się do układania specjalnych klocków z opisanymi działaniami, a w przypadku porażki możemy poprawiać nasze rozwiązanie aż do skutku. To pozwala na naukę we własnym tempie, a całość jest na tyle nieskomplikowana, że nie zniechęci nawet młodszych odbiorców. Sprawdzić możemy się w ramach 32 poziomów przygotowanych przez twórców, a ukończenie tych wyzwań odblokuje tryb swobodny, w którym możemy bawić się bez ograniczeń. Niestety, tytuł dostępny jest tylko w angielskiej oraz francuskiej wersjach językowych.

Ponad 30 poziomów pomoże Wam zrozumieć podstawy programowania. - Rabbids Coding już dostępne za darmo - wiadomość - 2019-10-09
Ponad 30 poziomów pomoże Wam zrozumieć podstawy programowania.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD FX-4320 4.0 GHz
 • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 650Ti / AMD Radeon HD 770 (1 GB VRAM)
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 1,2 GB dostępnej przestrzeni
 • Inne: myszka i klawiatura, DirectX 11

Zalecane wymagania sprzętowe :

 • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8150 3.6 GHz
 • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 (2 GB VRAM)
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 1,2 GB dostępnej przestrzeni
 • Inne: myszka i klawiatura, DirectX 11
Zdjęcie typowego programisty Ubisoftu przy pracy (przynajmniej według niektórych graczy). - Rabbids Coding już dostępne za darmo - wiadomość - 2019-10-09
Zdjęcie typowego programisty Ubisoftu przy pracy (przynajmniej według niektórych graczy).

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rabbids Coding

Rabbids Coding