Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2009, 09:40

autor: Maciej Śliwiński

Premiera Perfect Dark na XBLA przesunięta, nowe obrazki z gry

Popularny serwis społecznościowy Twitter kolejny raz okazał się cennym źródłem informacji na temat planów wydawców gier. Tym razem na profili studia Rare ukazała się wiadomość o przesunięciu premiery konwersji na konsolę Xbox 360 jednej z najbardziej znanych gier FPS z Nintendo 64 – Perfect Dark.

Popularny serwis społecznościowy Twitter kolejny raz okazał się cennym źródłem informacji na temat planów wydawców gier. Tym razem na profilu studia Rare ukazała się wiadomość o przesunięciu premiery konwersji na konsolę Xbox 360 jednej z najbardziej znanych gier FPS z Nintendo 64 – Perfect Dark.

Według wcześniejszych zapowiedzi, Perfect Dark w wersji na Xbox Live Arcade miał zadebiutować pod koniec 2009 roku. Krótka notka na Twitterze wyjaśnia jednak, że gra pojawi się jeszcze tej zimy, ale już w 2010 roku.

Razem z wpisem pojawiły się również nowe obrazki z gry, pokazujące różnicę między wersją na konsolę Microsoftu oraz pamiętnym oryginałem z 2000 roku na Nintendo 64. Obie grafiki możecie zobaczyć poniżej. Zaprezentowano także odświeżony wygląd głównej bohaterki – agentki Joanny Dark.

Premiera Perfect Dark na XBLA przesunięta, nowe obrazki z gry - ilustracja #1

Joanna Dark po Xboksowym liftingu

Premiera Perfect Dark na XBLA przesunięta, nowe obrazki z gry - ilustracja #2

Perfect Dark w oryginale z 2000 roku...

Premiera Perfect Dark na XBLA przesunięta, nowe obrazki z gry - ilustracja #3

... i po konwersji na Xbox Live Arcade.

Warto jeszcze dodać, że edycja Perfect Dark na konsolę Xbox 360 będzie oczywiście znacząco zmodyfikowana względem oryginału – wprowadzono między innymi obsługę telewizorów pracujących w trybie HD. Oryginalne Perfect Dark wyróżniało się przede wszystkim świetnym i mocno rozbudowanym trybem multiplayer, który jak na ówczesne czasy oferował wiele interesujących trybów rozgrywki. Podobnie ma być z konwersją na konsolę Microsoftu, która obok zabawy dla wielu graczy, będzie posiadała również rozbudowaną kampanię single player.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.