Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2012, 10:15

autor: Sarge

Premiera gry Sleeping Dogs w Polsce

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Sleeping Dogs. Produkcja studia United Front Games znana jest jako nieoficjalna, trzecia część serii True Crime i przenosi gracza do Hong Kongu, oferując rozgrywkę podobną do serii GTA.

W Polsce zadebiutowała dzisiaj gra Sleeping Dogs, która niegdyś była zapowiadana pod nazwą True Crime: Hong Kong. Tytuł jest swego rodzaju zwiastunem ciekawszego okresu na rynku wydawniczym.

W naszym kraju gra została wydana przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Zamówienia na dzieło studia United Front Games przyjmuje Sklep GRY-OnLine. Pecetową wersję znajdziecie tam w cenie 99,90 złotych, podczas gdy edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 kosztują 199,90 złotych.

  1. Sleeping Dogs w Sklepie GRY-OnLine

W celu zapoznania się z premierową pozycją przed ewentualnym zakupem warto sprawdzić materiały filmowe przygotowane przez serwis tvgry.pl. W jednym z nich redaktorzy przyglądają się wersji preview, a drugi stanowi zapis z testowania gry na targach E3 w Los Angeles. Na łamach serwisu gry-online.pl dostępne są w sumie cztery zapowiedzi tej produkcji – niebawem powinna pojawić się także pełnoprawna recenzja.

Sleeping Dogs to gra akcji założeniami rozgrywki przypominająca popularną serię GTA. Produkcja studia United Front Games pierwotnie miała być trzecią odsłoną cyklu True Crime, ale po perturbacjach prawnych postanowiono zmienić tytuł. W Sleeping Dogs wcielamy się w detektywa Wei Shena, który próbuje przeniknąć do struktur przestępczej organizacji Sun On Yee. Akcja rozgrywa się w Hong Kongu, więc od konkurencyjnych tytułów Sleeping Dogs wyróżnia się specyficznym, azjatyckim klimatem.

  1. Zapowiedź – Sleeping Dogs w akcji – GTA w stylu Johna Woo
  2. Zapowiedź – Graliśmy w Sleeping Dogs – azjatycki klon Grand Theft Auto