Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2010, 19:37

Premiera drugiego dodatku DLC do Napoleon: Total War

Firma SEGA poinformowała o udostępnieniu za pośrednictwem Steama nowego dodatku DLC do gry strategicznej Napoleon: Total War. W skład rozszerzenia kosztującego 1,99 euro weszło sześć nowych jednostek oraz niedostępny dotąd scenariusz.

Firma SEGA poinformowała o udostępnieniu za pośrednictwem Steama nowego dodatku DLC do gry strategicznej Napoleon: Total War. W skład rozszerzenia kosztującego 1,99 euro weszło sześć nowych jednostek oraz niedostępny dotąd scenariusz.

Premiera drugiego dodatku DLC do Napoleon: Total War - ilustracja #1

Tym ostatnim jest bitwa pod Frydlandem, stoczona 14 czerwca 1807 roku pomiędzy siłami Imperium Francji a Imperium Rosji. Była ona jedną z najważniejszych bitew wojen napoleońskich i doprowadziła bezpośrednio do zakończenia wojny z IV Koalicją. W wyniku tej klęski cesarz Aleksander I został zmuszony do poproszenia o pokój.

Premiera drugiego dodatku DLC do Napoleon: Total War - ilustracja #2
Premiera drugiego dodatku DLC do Napoleon: Total War - ilustracja #3

Nieco szerszy opis zawartości dodatku DLC, w tym wspomnianych jednostek, znajdziecie na łamach Steama. Znaleźli się wśród nich m.in. Huzarzy, żołnierze z legionu arcyksięcia austriackiego Karola Habsburga, a także członkowie tzw. „freikorpsów” barona Adolfa von Lützowa.

Na koniec przypominamy, że Napoleon: Total War to najnowsza odsłona popularnej marki Total War, skierowanej przede wszystkim do miłośników strategii. Produkcja studia Creative Assembly, wydana pod koniec lutego bieżącego roku, doczekała się już wcześniej jednego dodatku, oferującego podobną zawartość. Został on wydany miesiąc po premierze gry.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej